The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2017 roku Wisła:
wzmocni się 131 67,18%
osłabi 28 14,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 36 18,46%
Głosujących: 195. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PSYCHOLTSW
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.01.2018, 14:07
6 meczów, 88 minut, nie żartuj nawet że to nazywasz grą lub szansą. za to z nim w składzie, Legia wygrywała wszystko poza tym on po grze w Legii grał w La Lidze i ogólnie osiągnął sukcesy... więc, nie wiem czy taki ogórek z niego był także porównanie dosyć mocno z dupy wzięte, bo sytuacja jest odwrotna
URODZONY DLA WISŁY
ŻYJĘ DLA WISŁY
KOCHAM WISŁĘ
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 12.01.2018, 14:11
Nie no, ale gdzie wy widzicie u Pereza, że jest jak podobny do Stilicia, to ja nie bardzo wiem.

Przecież on gra zdecydowanie niżej, jest od destrukcji, asekuracji, wygrania główki, odbioru. Udowodnił w 2-3 spotkaniach w tym sezonie, że coś tam potrafi, że jest wybiegany, technicznie również jeden z lepszych w naszej drużynie. Oczywiście, popełniał błędy, mniejsze i większe, tylko kto tego nie robił w naszej drużynie? Perez to dobry zawodnik, te blisko 50 spotkań w LaLiga to nie jest przypadek. Pierwsze pół roku miał przeciętne, dajcie mu popracować z trenerem, który wie co to jest taktyka. Bo moim zdaniem nie jest to piłkarz, którego możemy odpalić od tak.
Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 12.01.2018, 14:12
Descarga to lepszy przykład niż Arruabarrena. Nie dość, że nim trafił do Legii to nastukał sporo występów w La Liga, to jeszcze bodaj był kapitanem w tym swoim Levante.
Ostatnio edytowane przez jova : 12.01.2018 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.01.2018, 14:30
Tak. Pomyliły się nazwiska, chodziło mi o Descarge. Prze kota na obronie w Primera a w ekstraklasie 3 mecze i wyjazd spowrotem do słonecznej hiszpani
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 12.01.2018, 14:32
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
6 meczów, 88 minut, nie żartuj nawet że to nazywasz grą lub szansą. za to z nim w składzie, Legia wygrywała wszystko poza tym on po grze w Legii grał w La Lidze i ogólnie osiągnął sukcesy... więc, nie wiem czy taki ogórek z niego był także porównanie dosyć mocno z dupy wzięte, bo sytuacja jest odwrotna
to chyba ty nie rozumiesz o co chodzi. Ja mówię że nie każdy Pan piłkarz w polskiej lidze się odnajduje.

Perez może wrócić do Hiszpanii i znów grać nieźle w piłkę.... Ale w ekstraklasie gra kupę, i to taka rzadką
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
teo
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 12.01.2018, 14:38
My chyba ogladalismy inne mecze. W 90 proc przypadkow jak pilka szla do pereza, albo on mial pilke odbierac to byla palpitacja serca i strach ze zaraz bedzie "samoboj". Ten gosc nie dosc ze jak juz kopnal to czesto do przeciwnika (gdzie ta technika?!) to jego presing wygladal jak presing Iwanskiego (na yt krazy fajna analiza jak sobie truchtem biega 2-3 metry od zawodnikow rywali imitujac proby odebrania pilki). Perez w srodku pola to dziura w srodku pola. Taka niestety jest prawda. Do tego jesli chodzi o gre do przodu, kiedy juz udalo mu sie nie podac do przeciwnika to na palcach jednej reki mozna policzyc szybkie, dobre pilki do przodu. Reszta w poprzek lub do tylu (wiem, ogolnie tak gralismy, ale mimo wszystko).

Ktos napisal ze perez jest strasznie pechowy... to zaden pech. Kazde jego nieudane zagranie wynikalo z indolencji a nie pecha.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 12.01.2018, 14:47
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie no, ale gdzie wy widzicie u Pereza, że jest jak podobny do Stilicia, to ja nie bardzo wiem.

Przecież on gra zdecydowanie niżej, jest od destrukcji, asekuracji, wygrania główki, odbioru. Udowodnił w 2-3 spotkaniach w tym sezonie, że coś tam potrafi, że jest wybiegany, technicznie również jeden z lepszych w naszej drużynie. Oczywiście, popełniał błędy, mniejsze i większe, tylko kto tego nie robił w naszej drużynie? Perez to dobry zawodnik, te blisko 50 spotkań w LaLiga to nie jest przypadek. Pierwsze pół roku miał przeciętne, dajcie mu popracować z trenerem, który wie co to jest taktyka. Bo moim zdaniem nie jest to piłkarz, którego możemy odpalić od tak.
Kto powiedział, że Perez jest od destrukcji?
To, że Kiko dawał mu takie zadania w swojej wizji gry Wisły to nic nie znaczy.
Kiedy spojrzysz na jego charakterystykę na transfermarket to masz:

Główna pozycja:
Środkowy pomocnik

Dodatkowe pozycje:
Defensywny pomocnik
Ofensywny pomocnik

Jak dla mnie jest właśnie typowym łącznikiem. To do niego mają być kierowane podania odebrane przez DP czy obrońców, to on ma po nie wychodzić, to on ma kierować poczynaniami skrzydłowych i napastników, uruchamiać grę do przodu (właśnie jak Stilic)

Niestety, w taktyce Kiko musiał bawić się w DP, co mu raczej kiepsko wychodziło.

Ale zgadzam się, że ma potencjał i szkoda byłoby go od razu odpalać nie dając szansy pogrania w drużynie gdzie trener będzie miał trochę inną wizję niż atletikowanie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 12.01.2018, 14:47
Perez by się nam przydał, jakby był 12stym zawodnikiem na boisku. W innym przypadku zabiera miejsce komuś, kto potrafi grać w obronie lub ataku.
To dla tych, którzy w drodze odnaleźli sens,
to właśnie dla Ciebie pisany ten kolejny wers,
w drodze za swym Klubem po najwyższe dla nas cele,
wspomnienia są ważne, ale przed nami tak wiele ...

TeEn, Vino, Pio - W DRODZE
http://www.youtube.com/watch?v=9gGSefCp0iI
Odpowiedz cytując
teo
Senior Member

Stary 12.01.2018, 14:54
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Perez by się nam przydał, jakby był 12stym zawodnikiem na boisku. W innym przypadku zabiera miejsce komuś, kto potrafi grać w obronie lub ataku.
Krotko i w punkt
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 12.01.2018, 14:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie jest właśnie typowym łącznikiem.
Moim zdaniem właśnie jest takim łącznikiem, z tym, że zdecydowanie bliżej mi go porównać do Mączyńskiego, czyli do człowieka, który kiedy trzeba wchodzi między obrońców, asekuruje, bierze od nich piłkę, przekazuje właśnie dalej na skrzydła, czy do wyżej ustawionego pomocnika. A do tego potrafi odebrać i wygrać głowę, co już wyżej napisałem. Jedyne co mi się nie podoba, z czym się zgadzam, to, że często jest elektryczny, pod presją się gubi. Potrzebuje spokoju i dotarcia się, to jego pierwszy kontrakt w karierze z tak siłową kopaniną jak nasza.
Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
teo
Senior Member

Stary 12.01.2018, 15:01
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem właśnie jest takim łącznikiem, z tym, że zdecydowanie bliżej mi go porównać do Mączyńskiego, czyli do człowieka, który kiedy trzeba wchodzi między obrońców, asekuruje, bierze od nich piłkę, przekazuje właśnie dalej na skrzydła, czy do wyżej ustawionego pomocnika. A do tego potrafi odebrać i wygrać głowę, co już wyżej napisałem. Jedyne co mi się nie podoba, z czym się zgadzam, to, że często jest elektryczny, pod presją się gubi. Potrzebuje spokoju i dotarcia się, to jego pierwszy kontrakt w karierze z tak siłową kopaniną jak nasza.
Wszystko co napisales jest piekne w teorii. W praktyce kiedy pudel wchodzil miedzy obroncow to pilke dostawal rywal
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 12.01.2018, 16:20
teo napisał(a):Wyświetl post
My chyba ogladalismy inne mecze. W 90 proc przypadkow jak pilka szla do pereza, albo on mial pilke odbierac to byla palpitacja serca i strach ze zaraz bedzie "samoboj".

Ktos napisal ze perez jest strasznie pechowy... to zaden pech. Kazde jego nieudane zagranie wynikalo z indolencji a nie pecha.
Dokładnie o to chodzi. Z jego gry widać było że straty robi na poziomie juniorów! Do tego gorąca głową z czego brały się kartki.

A co do pecha, to poprostu chciałem to ładnie ubrać w słowa ale zgadzam się że ten pech bierze się z jego .......owatosci.

To że pograł w Hiszpanii nie znaczy że da rade w ekstraklasie.

framat Perez=Stilic? Przciez tak jak mówisz Perez to środkowy pomocnik czyli taki box2box. I niby Semir to też taki box 2box według ciebie? Hehe powiedz że zartujesZ
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.01.2018, 17:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
dobre , a najgorsze że pasuje nie tylko do Pereza

z obecnej kadry najbardziej do Brożka , ale tak jak pisałem wielu by sie znalazło
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów