The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.07.2017, 13:04
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie siedzi na Twitterze przez większość czasu za darmo.
Za siedzenie na facebooku też płacą?
MÓJ TEKST - MUREM ZA DYREKTOREM MANUELEM JUNCO

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.07.2017, 13:05
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Za siedzenie na facebooku też płacą?
Chodzi o siedzenie w celu wypuszczania takiego info jakie on wypuszcza. W takiej ilości. Nie doprecyzowałem.
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.07.2017, 13:06
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Skąd pewność?
Miałem wiele lat temu stycznosc z nim na jednej ze stron gdzie mozna bylo głosowac na swój klub co 10 min, taka zabawa. Kiedys na jednym z czatów siedzieli Wiślacy, Widzew i legionisci, to on tam siedział. Sto pro od legły
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 29.07.2017, 13:08
kpn napisał(a):Wyświetl post
Miałem wiele lat temu stycznosc z nim na jednej ze stron gdzie mozna bylo głosowac na swój klub co 10 min, taka zabawa. Kiedys na jednym z czatów siedzieli Wiślacy, Widzew i legionisci, to on tam siedział. Sto pro od legły
Dzięki. Mam też potwierdzenie z innego źródła. To prawda.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 29.07.2017, 15:00
Janek pisze, że nie jest dziennikarzem. Generalnie można stwierdzić, że w pewien sposób odcina się od środowiska dziennikarzy (jakaś awersja, konflikt, może konflikt interesów):

Jednak przynajmniej raz popełnił artykuł w formie analizy. Ponad rok temu. Portal watch-esa.pl :

http://watch-esa.pl/2016/03/29/super...wany-dla-idei/

Jest to pierwszy i ostatni jego artykuł napisany dla tego portalu, pod tym nickiem.

Trzeba przyznać, że ma "lekkie pióro".
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 29.07.2017 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 29.07.2017, 15:32
No to janekx ma przesrane

Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 29.07.2017, 15:52
Weszlo.com:

Drugim wielkim orędownikiem, tej niedoszłej transakcji był (jest ?) Janekx89 szeroko znany użytkownik Twittera. Codziennie zapewniał o pewności i nieuchronności transakcji. Po fali krytyki (oraz niepotrzebnego hejtu i podszywania się pod niego na tt) zablokował swojego dla osób, którym nie udzieli dostępu. Często ma informacje z pierwszej ręki, wcześniej niż dziennikarze. Czy on też został wykiwany? Wydaje się, że ma wielkie ego (co często prezentował na tt) przez co nie przyzna się do ewentualnej pomyłki.
Jazda Jazda Jazda!
Biała Gwiazda!!!!

Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 29.07.2017, 16:10
To nie Weszło, nie powielaj kłamstw. To "trybuna" a tam może pisać każdy, co chce i kiedy chce.
MÓJ TEKST - MUREM ZA DYREKTOREM MANUELEM JUNCO

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
Ned
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 29.07.2017, 16:51
TIR_DO_SLUBIC - jeżeli masz taką możliwość z lokalizowaniem miejsca napisania jego tweedów to sprawdź tweety z kilku dni z godzin 23 - 02 w nocy, większość ludzi w tygodniu w tych godzinach jest w domu.....
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 29.07.2017, 17:20
Z tym muszę wyjątkowo ostrożnie

To nie główne narzędzie. Ja udowodniłem, że to nie jest człowiek stacjonarny, porusza się, zapewne ma w tym interes.

W ciągu 24h jest w dwóch miastach z których tweetuje. W Krakowie, gdzie potencjalnie mogły odbywać się jakieś rzeczy o których nie wiemy (które to były związane z TS/TF/Niemcami) , a potem w Warszawie. Z uwagi na jego sympatię kibicowską zakładam, że tam jednak przebywa większość czasu (miejsce zamieszkania).

Tak w ogóle to fan Borussi Dortmund. Janek to może być od nazwiska (np. Jankowiak, Janecki) lub od Jana Kollera Ale o nazywanie swojego konta od nazwiska to bym go nie posądzał. Głupi jednak nie jest. Narcystyczny, agresywny, butny- tak. Ale nie głupi.

Zwróćcie uwagę na nagły spadek jego aktywności. Dla mnie jest to bardzo zastanawiające. Ktoś mu kazał, poprosił o to? Jest to wynikiem smrodu ostatnich dni? Czuje oddech na plecach?
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 29.07.2017 o godz. 17:39.
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.07.2017, 23:50
Janekx89 to Kim Kardashian
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pasibrzuch
Junior Member

Od: 09.2011

Stary 30.07.2017, 08:17
Moim zdaniem on jest byłym piłkarzem.Niekoniecznie Legii i niekoniecznie musiał być jakąś "gwiazdą".
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.07.2017, 09:49
Cytat:
w twetach pisze że z podawania info nie ma kasy, ale patrząc na częstotliwość ćwierkania i ilości podanych informacji wydaje się że to niemożliwe, to wygląda na jego pracę......
A może po prostu chłopak chciał fejmu i stąd ta cała machina ruszyła. Dla niego może być to satysfakcja i może go to podniecać, że jest lepszy niż dziennikarze i inni i ma najlepsze i najszybsze info. Także wcale za kasę nie musi tego robić. A oczywiście pracę ma związaną z piłką i z tego ma hajs.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 30.07.2017, 12:39
Nie pisał już 15h Niespotykane.
Odpowiedz cytując
martinkks
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 31.07.2017, 05:28
Jeden wpis o jego urodzinach, drugi o tym czy po wpisaniu jego nazwiska coś google wypluje.

Janekx dementował kilka dni temu jedno podejrzenie co do swojej osoby, napisał Kamil Burzec z Profus Managment to nie ja. Ale kto go tam wie.

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 31.07.2017, 09:43
martinkks napisał(a):Wyświetl post
Jeden wpis o jego urodzinach, drugi o tym czy po wpisaniu jego nazwiska coś google wypluje.

Janekx dementował kilka dni temu jedno podejrzenie co do swojej osoby, napisał Kamil Burzec z Profus Managment to nie ja. Ale kto go tam wie.

Elegancko.

Nawet jak się odgadnie poprawnie kim jest, on i tak zaprzeczy. Zawsze zaprzeczy.

Na pewno jest z 1989, na pewno z lipca. Jest prawdopodobne, że ma na imię Kamil. Ale o tym później
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.07.2017, 09:59
Tutaj rozmawia Burzec m.in. z janekx89 https://twitter.com/przemekbator/sta...26428421222400
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 31.07.2017, 10:33
Janekx89 RACZEJ nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to NA PEWNO nie Kamil Burzec:

Janekx89 nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to nie Kamil Burzec:

ale nie wykluczone, że to od niego ma część info dotyczących ruchów transferowych:

Jednak niekoniecznie:

1. daje info o piłkarzach którzy podlegają pod prze różne agencje
2. daje info o piłkarzach którzy nie mają managerów

Teoria 1: pracuje z dokumentami na co dzień
Teoria 2: przez niego przechodzą informacje dotyczące ruchów transferowych

Ale z kolei info o zmianach właścicielskich we Wiśle sprzed rok oraz z tego roku, to nie są ruchy transferowe.

Ponadto, gdyby był umocowany gdzieś przy PZPN, dawno by już padł. Za długo funkcjonuje na Twitterze, zbyt wiele sprawdzonych info wypuścił. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że raczej by go szybko ubili. Tylko czy w takim wypadku PZPN miałby interes żeby go eliminować?
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 31.07.2017 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując
kowal9601
Junior Member

Od: 06.2017

Stary 31.07.2017, 15:16
Przecież to jest rodzina jednego z agentów dużych, 100%. Z zawodu jest prawnikiem-ceniony e środowisku, specjalizacja prawo sportowe i gospodarcze.
Ostatnio edytowane przez kowal9601 : 31.07.2017 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 31.07.2017, 15:39
kowal9601 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest rodzina jednego z agentów dużych, 100%. Z zawodu jest prawnikiem-ceniony e środowisku, specjalizacja prawo sportowe i gospodarcze.
Kto prawnikiem, cenionym? Janekx?

Cała agencja Profus to jest rodzina. Ten Burzec zaczął pracować u nich i ustrzelił ich córeczkę.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 31.07.2017 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując
kowal9601
Junior Member

Stary 31.07.2017, 17:42
Tak, on. Burzec nic do tego nie ma, co Ty wymyślasz? To jest inny Kamil. On jest ułożony ze Stanowiskim chociażby, zauważ że Stan go obserwuje od dawna a anonimów olewa ogólne, często mu odpisuje i dyskutują pod publiczkę. Tak samo on nie atakuje nigdy PZPN i Bońka, przecież łatwo skojarzyć fakty. To jest szara eminencja, prawnik bardzo dobry współpracujący z PZPN itd. Ktoś kiedyś na kolacji wigilijnej PZPN-u widział tą piłeczkę na zalogowanej aplikacji, no ale co ja tam wiem, rozkminiajcie dalej ��.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.07.2017, 18:57
Jedyny prawnik, powiązany z PZPNem (wydział dyscypliny) i mający na imię Kamil, którego można znaleźć to Kamil Kosior.

Jakoś mi to nie pasuje.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
kowal9601
Junior Member

Stary 31.07.2017, 19:22
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Jedyny prawnik, powiązany z PZPNem (wydział dyscypliny) i mający na imię Kamil, którego można znaleźć to Kamil Kosior.

Jakoś mi to nie pasuje.
Nie jest w żadnym wydziale i formalnie umocowany w PZPN z tego co wiem. Współpracuje i w jednym z wojewódzkich ZPN ogarnia sprawy umów i prawne. Co wam zresztą da udowodnienie kim jest? On często się przemieszcza z tego co słyszałem Pendolino i wtedy buszuje na tt, pracuje w kancelarii z Krakowa i Wrocławia przy sprawach związanych ze sportem zawodowym właśnie-piłką szczególnie, a mieszka w Warszawie. Pochodzi z Podkarpacia czy Lubelszczyzny, teraz popytałem i mi znajomy mówi że z Rzeszowa ale miał mieszkanie też w Biłgoraju i jakiś biznes tam kilka lat temu 3-4 dokładnie.
Ostatnio edytowane przez kowal9601 : 31.07.2017 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 31.07.2017, 19:41
Jak juz sie tak bawicie w szukanie to szukajcie kogos z imieniem Janek bo moze to od tego imienia jest jego nick. Jan Tomaszewski na pewno odpada
Odpowiedz cytując
kowal9601
Junior Member

Stary 31.07.2017, 19:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak juz sie tak bawicie w szukanie to szukajcie kogos z imieniem Janek bo moze to od tego imienia jest jego nick. Jan Tomaszewski na pewno odpada
Nie, to jest Kamil na 100%, ktoś widzę pisał już wyżej i kilka razy ktoś tak do niego się zwracał na tt, on głupiego udawał. Fama poszła w środowisku że to jest Burzec skoro agent-Kamil, ale na pewno to nie jest on, z Burcem się pewnie znają bo pomagał chociażby przy sprawie rozwiązania umowy Lipskiego z Ruchem.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 31.07.2017, 20:05
Dlatego też wstawiłem te ss żeby to obalić, ku ścisłości.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 01.08.2017, 12:22
Najbardziej poinformowane są świeżo utworzone acc z komentarzami wyłącznie w jedynym temacie o janexie. Znamy to z przeszłości m.in. w politycznym
Odpowiedz cytując
Wisła Prokocim
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.08.2017, 17:06
kowal9601 napisał(a):Wyświetl post
Nie, to jest Kamil na 100%, ktoś widzę pisał już wyżej i kilka razy ktoś tak do niego się zwracał na tt, on głupiego udawał. Fama poszła w środowisku że to jest Burzec skoro agent-Kamil, ale na pewno to nie jest on, z Burcem się pewnie znają bo pomagał chociażby przy sprawie rozwiązania umowy Lipskiego z Ruchem.
Janek czy to ty
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 01.08.2017, 17:21
Janek Janek, janek ach to Ty
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 02.08.2017, 13:40
Czy ten zwrot, "klub kukułka", to jakiś kolokwializm? Czy to z jakiegoś filmu? Czy nie?

Pytam, bo nie znam. Według Google jeszcze Podoliński i Zieliński użyli w jakichś tam wywiadach tego sformułowania (uprzedzając: NIE, NIE MYŚLĘ ŻE JEDEN Z NICH TO JANEKX89 )

Dobra, znalazłem. Odpowiedź:

Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 02.08.2017 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów