The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
miba
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.12.2008, 10:39
Seat Tolledo 1,9 tdi 90 km - miasto 6,8 trasa do 5

To ten sam TDI, co w aktualnym polo jest montowany w wersji 100 i 130KM?

Bo w polówce mi "pije" średnio 6.2l/100km, przy czym dojezdzam spod Krakowa 15km i pozniej przez miasto z 10km jade w korkach...
Na trasie przy spokojnej jezdzie spokojnie 5l/100km, a jak sie czlowiek uprze to 4.2l/100 da rade zrobic
Jedyny minus jest taki, ze na autostradzie (np Krakow- Wroclaw) przy predkosci 130-150 na praktycznie calej trasie spalanie ponad 7litrow... Ale to glownie bym na skrzynie zwalil, bo gdyby byla 6biegowa to by to pewnie inaczej wygladalo...
Odpowiedz cytując
Arteka1906
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 14.12.2008, 11:04
seicento 900 roczik 99 6,5-7l srednio, dzielna maszyna wykrzaesilem z niego 155km/h na A4
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 14.12.2008, 11:31
macyo napisał(a):Wyświetl post
Np: http://www.eogloszenia.net/ogloszeni...der=1&strona=1

Wystarczy poszukać:]

PS.

http://www.autocentrum.pl/oceny/audi/s6/c4.html

Tu też można wybrać taką opcję
nie ma audi S6 z silnikiem 2.2. Najslabsze Audi S6 ma chyba silnik 4.2. Te auta maja potezna moc i nigdy nie slyszalem zeby mialy mniej niz 340koni.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Stary 14.12.2008, 11:41
Narzekacie, ja tam po mieście i trasie jeżdże skodą 120 z silnikiem favo, na gazie+BLOS, w jeździe mieszanej pali mi około 9l gazu na setkę. W maire sensowna jazda do do 120 km/h, powyże jauto się wyraźnie męczy.
Najfajniejsze w tym aucie jest to, że jest duże o narty można do środka spakować, a ubezpieczenie kosztuje 180zł za rok
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.12.2008, 11:49
max TS napisał(a):Wyświetl post
nie ma audi S6 z silnikiem 2.2. Najslabsze Audi S6 ma chyba silnik 4.2. Te auta maja potezna moc i nigdy nie slyszalem zeby mialy mniej niz 340koni.
Nie do końca tak jest. Audi S6 pierwszej generacji (C4) miało silnik 2.2 turbo jak i 4.2 V8, a kolejna generacja miała już tylko 4.2 V8. Przez jakiś czas montowano chyba też silnik 2.7 biTurbo, ale tu pewny nie jestem.
Odpowiedz cytując
koyoot
treneiro

Od: 02.2006

Stary 14.12.2008, 11:53
Jesli chodzi o osiagniecia to jak mialem jeszcze Deawoo Matiza to w 4 schabow(rodzice, ja i babka) caly zaladowany samochod trasa gorzysta srednia predkosc 95 km/h udalo mi sie osiagnac 4,82 litra na 100 KM. Do tej pory nie pobity rekord przez zaden z moich samochodow a Cee`d jest juz moim 6.

Wisla, PSV, Arsenal
Czlowiek jest czlowiekiem wtedy kiedy nie uzala sie nad zyciem a stawia mu czolo.
Najwieksza wada czlowieka jest to ze nie widzi w sobie wad.

Odpowiedz cytując
Szofer
Senior Member

Stary 14.12.2008, 12:02
często jeżdżę Focusem I generacji 1.6 100KM
jeżeli chodzi o komfort jazdy to bezdyskusyjny, zawieszenie świetne ale z tego właśnie słynie to auto... dynamika... jak dla mnie może średnia, da sie wyżyłować przy starcie na dwójce do 105 km/h nie mniej na trasie, juz tak zrywny nie jest. Najlepsze spalanie osiąga na 4 biegu przy 2tys obrotów, nawet poniżej 5 litrow (komputer wskazuje chwilowe spalanie) z tego co wiem tata nim jechał nad morze i średnie mu wyszło ok 6,5 litrow/100km, po mieście wychodzi jakieś 7,5...

ja jeżdżę Calibra 2.0 115.... no coz toczyć w korkach to to sie nie lubi, przy spokojnej jeździe 10/11 litrow na 100km, a jak sobie pojeżdżę dynamiczniej to i ze 13 za to na trasie prezentuje sie całkiem ciekawie, przy jeździe około 120/130 km/h spalanie prezentuje sie nawet poniżej 7 litrów, w wakacje udało mi sie nawet zejść do 6,5 przy płynnej jeździe

nie polecam Hyundai Accent I, toczy sie niemiłosiernie a spalanie calibry :/
Odpowiedz cytując
West
Vide Cul Fide

Od: 09.2004

Stary 14.12.2008, 12:26
fabia 1,4
przy cisnieciu i wlaczonej klimie
/ cisniecie tzn 160 na budziku a po miescie gaz 1 - 2 - 3 hamulec /
to spali do 8

przy wylaczonej klimie jezdzie plynnej srednio 7
ale da rade zejsc nawet do 6,8

Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 14.12.2008, 13:16
To ja napisze coś o Lanosie.
Ogólnie to go nie polecam - tak na wstępie.
Po przedostatniej wizycie w warsztacie pali mniej więcej 16 litrów gazu (został podkręcony przez mechanika),po ostatniej wizycie i wymianie filtra od gazu miał palić normalnie,(ok 11 litrów gazu) a na następny dzień w ogóle nie zapalił.
Silnik chyba 1.5 (82 konie)
Jest to samochód ojca,ja zacząłem sie rozglądać za czymś dla siebie,coś w graniach 5 tysięcy.Poleci ktoś jakiś samochodzik w tej cenie?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 14.12.2008 o godz. 14:02.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW

Od: 05.2004

Stary 14.12.2008, 13:23
opel astra 1.8 i 1993 r

prawie jak antyk ale wygląda lepiej jak nie jedno 5-6 lat młodsze.
Spalanie na trasie ok 6 l, W mieście 7,5-8,5\, w zimie minimalnie więcej. To hatchbag więc bardzo pojemny i da się nim przewieźć dużo rzeczy. Jeśli chodzi o korozję to jest ok ale trzeba szybko reagować. Mam go ponad 2 lata i jakby nie ten rocznik to nie zamieniłbym na nic innego...
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 14.12.2008, 13:25
w tej cenie to ja bym ci polecal Skodie Felicje
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
WzT
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 14.12.2008, 13:27
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
ja zacząłem sie rozglądać za czymś dla siebie,coś w graniach 5 tysięcy.Poleci ktoś jakiś samochodzik w tej cenie?
Opel Corsa, zwinne ekonomiczne autko.
Sam się rozglądam za tym samochodem ale ciężko trafić na jakąś dobrą okazje.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"

Odpowiedz cytując
Hypocrite
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 14.12.2008, 13:31
corsa / astra 1 - w okolicach 5 tys można coś kupić ew. seat ibiza ale to może być troszkę droższe auto.
...The Formation Of Damnation...
Odpowiedz cytując
concedi
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 14.12.2008, 13:36
jak kolega wyżej pytał o samochód w cenie 5 tys to ja zapytam o pierwszy "pierwszy" samochód którego bardzo żal nie będzie stłuc ani zarysować w cenie oscylującej 5 - 7 tysięcy. Szczerze zastanawiałem się nad fiatem Punto, Renault Clio,... co możecie polecić młodszemu przyszłemu kierowcy?
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Stary 14.12.2008, 13:37
Ja zaraz sobie przypomnę i podam jakie autka mi wpadły w oko w tych granicach cenowych
No,ja też jako pierwszy samochód ;p

Więc myślałem o : Astrze,Mazda 323 coupe,Ibiza,Bravo,Peugeot 306
jak sobie przypomnę o czymś jeszcze to dopisze

Co do Felicji to czytałem gdzieś,że nie jest godna poleceniu

Hmm może nie koniecznie do 5 tysięcy ale w granicach,bo jak była by jakaś okazja za 6 to wiadomo,że pewnie długo by sie nie zastanawiać.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 14.12.2008 o godz. 14:04.

Odpowiedz cytując
West
Vide Cul Fide

Od: 09.2004

Stary 14.12.2008, 13:38
do 5k to VW Polo

Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 14.12.2008, 13:49
odnosnie Polo

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7172344
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW

Od: 05.2004

Stary 14.12.2008, 13:57
concedi napisał(a):Wyświetl post
jak kolega wyżej pytał o samochód w cenie 5 tys to ja zapytam o pierwszy "pierwszy" samochód którego bardzo żal nie będzie stłuc ani zarysować w cenie oscylującej 5 - 7 tysięcy. Szczerze zastanawiałem się nad fiatem Punto, Renault Clio,... co możecie polecić młodszemu przyszłemu kierowcy?
Zdecydowanie odradzam fiata, podobnie z felicją. Ktoś tam wyżej napisał o corsie. Polecam, mało pali i wg mnie jako pierwsze własne autko w sam raz.
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.12.2008, 14:02
http://www.moto.allegro.pl/item50371...iat_brava.html
Wszystko ok tylko ten przebieg raczej watpliwy

Odradzasz ? czesci tanie spalanie w normie, sa ludzie ktorzy nic innego jak fiata nie chca w garazu a inni nawet nie popatrza sie na niego
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Stary 14.12.2008, 14:10
http://allegro.pl/show_item.php?item=500930016
130 koni w takim samochodziku?!!Może ktoś wyrazić opinię o 306tce?

http://kupuzywane.moto.onet.pl/mazda...3eceaad042177e o taką Mazdę mi chodziło
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 14.12.2008 o godz. 14:14.

Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 14.12.2008, 14:15
a nie myslaes nad takim cudem 5 - 8 K to masz juz lux

http://moto.allegro.pl/item502427011...rrr_kutno.html
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Stary 14.12.2008, 14:17
Szczerze to w ogóle nie podobają mi sie Golfy III

Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 14.12.2008, 14:36
a pierrrrr no ale wiadomo zalezy od gustu ... bylo kilka wypowiedzi o Corsie szczerze tez autko godne polecenia kiedys nawet mielismy Corce 1.1 City przyjemne autko sredniej klasy ze spalaniem w grabicach 6.5 - 7 l miasto ewentualnie mozesz sie rozgladnac za cienkim jeszcze ale to juz nie to samo przeciez ...
Odpowiedz cytując
miba
Senior Member

Stary 14.12.2008, 17:00
Kur... to są jaja- polo z tym silnikiem, 2008r, a pali mi wiecej nawet przy bardzo ekonomicznej jezdzie x_X
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 14.12.2008, 17:15
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7209378

na poprawe humoru ciekawe ile to pali ...
Odpowiedz cytując
koyoot
treneiro

Stary 14.12.2008, 17:27
Kur... mozecie mi wytlumaczyc fenomen Golfow III? Siedzialem z kumplami na piwku i wlasnie nadszedl temat tego samochodu to jeden kumpel o malo co Nirvany nie dostal i nie spuscil sie jak uslyszal ta nazwe. Juz doszlo nawet do tego ze zaczal polemizowac czy Golf czasem nie jest lepszy od mojego samochodu(dodam ze z calej ekipy ja wcale najlepszego samochodu nie mam dwoch innych ma nowe BMW serii 3 a trzeci ma Audi A4 z 2005 roku). Coz pozostali kumple tylko po sobie popatrzyli wymownymi spojrzeniami, natomiast ja nie chcialem kontynuowac tego tematy. Tylko ja nie rozumiem jednej rzeczy. Co ide i spotykam kogos znajomego to jest: - zmienilem samochod; - Co tam zes kupil?; - Golfa III... No ludzie ile mozna?

Jeszcze jeden fenomen. Mianowicie chodzi mi tu o ludzi ktorzy uwazaja ze samochody Daewoo i wogole koreanskie sa do... Rozmawialem z tym ziomem "od Golfa III" wlasnie na temat koreanczykow i stwierdzil ze duzo zra paliwa... Moja pierwsza mysl jak sie nie umie jezdzic ekonomicznie to po ch*** wogole kupowac ekonomiczny samochod... I tu nastapila miedzy nami ostra wymiana zdan ktorego argumentacja byla mniej wiecej taka: "Bo sasiad ma i mu duzo pali"... Zobaczylem ten samochod to sie przezegnalem. zaczalem powatpiewywac czy tam wogole byl silnik od Tico pod maska czy od czegos innego tam nie byl wsadzony. Widac sasiad zapaleniec motoryzacji chcial z Tico zrobic Ferrari w dodatku California(czyli kabriolet)... tlumiki, spoilery, wloty powietrza na masce, zdjety dach, opony od kombajnu, zamiast tylnej lawki glosniki estradowe itp itd. No wiejski tuninng pelna para. Ale mu duzo pali...

Ogolnie to chcialem napisac o tym ze ludzie uwazaja samochody koreanskie za badziewia ale Cee`d udowodnil wszystkim ze sie ludzie myla odnosnie tych samochodow. Wedlug mnie ten samochod bije nawet najnowsza generacje Volkswagena Golfa i pozostalych kompaktow. A w kategorii jakosc/cena... nikt go nie przebija.

Wisla, PSV, Arsenal
Czlowiek jest czlowiekiem wtedy kiedy nie uzala sie nad zyciem a stawia mu czolo.

Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member

Stary 14.12.2008, 17:35
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kur... mozecie mi wytlumaczyc fenomen Golfow III? Siedzialem z kumplami na piwku i wlasnie nadszedl temat tego samochodu to jeden kumpel o malo co Nirvany nie dostal i nie spuscil sie jak uslyszal ta nazwe. Juz doszlo nawet do tego ze zaczal polemizowac czy Golf czasem nie jest lepszy od mojego samochodu(dodam ze z calej ekipy ja wcale najlepszego samochodu nie mam dwoch innych ma nowe BMW serii 3 a trzeci ma Audi A4 z 2005 roku). Coz pozostali kumple tylko po sobie popatrzyli wymownymi spojrzeniami, natomiast ja nie chcialem kontynuowac tego tematy. Tylko ja nie rozumiem jednej rzeczy. Co ide i spotykam kogos znajomego to jest: - zmienilem samochod; - Co tam zes kupil?; - Golfa III... No ludzie ile mozna?

.
Golf III a wiec tak :

-auto niemieckie a co sie z tym wiaze blacha nie do zdarcia

-auto z jajem dynamiczne i uniwersalne w naszym regionie robi za auto miejskie jak i gorskie w kazdych warunkach daje rade

- stosunkowo tanie a moze posluzych ladnych kilka lat

- no i wreszcie stereotyp auto dla dresiarzy kiboli itp itd
Odpowiedz cytując
Hypocrite
Senior Member

Stary 14.12.2008, 17:39
Fakt że Niemcy ostatnio przestali robić niezniszczalne auta bo im się to po prostu nie opłaciło

Mimo tego proponuje porównać po 10 latach użytkowania stan golfa i Twojego kia oraz ceny części zamiennych do tych aut zobaczymy czy stosunek jakość /cena będzie dalej taki wspaniały.
Odpowiedz cytując
koyoot
treneiro

Stary 14.12.2008, 17:41
Juz patrzylem na ceny czesci i wcale az tak drogie nie sa. Choc zobaczymy ile wytrzyma zawieszenie autko ma dopiero niecale 4k kilosow nabite wiec zobaczymy jak to wyjdzie.

Wisla, PSV, Arsenal

Odpowiedz cytując
Hypocrite
Senior Member

Stary 14.12.2008, 17:51
A golfiny które do nas przyjeżdżają po 200 tyś jeśli w benzynie lub więcej w dieslu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów