The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Snakes
Banita

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.10.2008, 12:46
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
no właśnie chybadarmowych nie ma
z nieruchomosci dobry jest jeszcze rzeczoznawca, ale trzeba zdać pozniej egzamin no i praktyka jest roczna

mozna zrobić i pośrednika i zarządce (tym bardziej ze wiele przedmiotow się pokrywa)
poza tym to chyba od wielu innych czynnikow zalezy co lepsze

te zawody są o tyle dobre ze "licencja" to juz jest cos konkretnego a drugie można łączyć ... zresztą nie tylko z podobnymi zawodami (nieruchomości)... w finanse czy rachunkowśc tez mozna się "pobawić"
Z "Licencjami" jest podobnie jak z aplikacjami adwokackimi i radcowskim . Egzaminy na licencjonowanych posrednikow,zdaja tylko swoi czyli rodzinka.Kiedys bylem na stazu w biurze neiruchomosci ,to tam tego egzaminu nie zdala dziewczyna ktora robila 7 lat ! czyli doswiadczenei i wiedze miala. Oczywiscie bez tego posrednikiem mozesz byc bez tego ,ale zawsze bedziesz pracowal u kogos ,bo kasa jest naprawde spora w tej branzy
Odpowiedz cytując
adam09
Banita

Od: 03.2005

Stary 24.10.2008, 17:59
Uwielbiam jak ktoś się wypowiada w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia

Snakes napisał(a):Wyświetl post
"Licencjami" jest podobnie jak z aplikacjami adwokackimi i radcowskim . Egzaminy na licencjonowanych posrednikow,zdaja tylko swoi czyli rodzinka.Kiedys bylem na stazu w biurze neiruchomosci ,to tam tego egzaminu nie zdala dziewczyna ktora robila 7 lat ! czyli doswiadczenei i wiedze miala. Oczywiscie bez tego posrednikiem mozesz byc bez tego ,ale zawsze bedziesz pracowal u kogos ,bo kasa jest naprawde spora w tej branzy
jakbyś chciał wiedzieć to licencję pośrednika zdobywa się poprzez ukończenie studiów podyplomowych o tym kierunku, potem odbywasz 6 miesięczną praktykę u licencjonowanego pośrednika i bronisz potem pracy, która masz obowiązek napisać.

Jeśli chodzi o zarządce to jest to tak samo podyplomówka, 6 miesięcy praktyki + napisanie operatu finansowego, potem obrona...

szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
no właśnie chyba darmowych nie ma
z nieruchomosci dobry jest jeszcze rzeczoznawca, ale trzeba zdać pozniej egzamin no i praktyka jest roczna

mozna zrobić i pośrednika i zarządce (tym bardziej ze wiele przedmiotow się pokrywa)
poza tym to chyba od wielu innych czynnikow zalezy co lepsze

te zawody są o tyle dobre ze "licencja" to juz jest cos konkretnego a drugie można łączyć ... zresztą nie tylko z podobnymi zawodami (nieruchomości)... w finanse czy rachunkowśc tez mozna się "pobawić"
Po pierwsze to praktyka na rzeczoznawce to 6 miesięcy. Fakt, dostać taką darmową to zadanie bardzo trudne. Zważywszy, że robisz ją u rzeczoznawcy a wiadomo jak jest z zawodami o nielicznych przedstawicielach. Kręgi bardzo ciasne i nikt nie chce przyjmować praktykantów. Stąd też cena takich praktyk to koszt koło 6 tys. Do tego Egzamin który kosztuje koło 4-5 tys a jego zdawalność to mniej jak 8 %...

wierny napisał(a):Wyświetl post
Zarządca bo lepsze pieniądze, za rok kończę studia związane z inwestycjami i nieruchomościami. Zna ktoś może jakieś biuro gdzie można zrobić darmowe praktyki?
Ja miałem robić praktyki 3 miesięczne jako element edukacji ( bezpłatne), które miała mi nagrać szkoła. Sam jednak znalazłem na własną rękę pracę w biurze jkao pośrednik. Dzięki czemu zrobiłem i praktyke i zarabiałem normalnie...

Pośrednik to jednak praca nie dla mnie Zdecydowałem się na podyplomówke z zarządzania nieruchomościami i mam nadzieje, że wybrałem słusznie...

Pzdr!
Odpowiedz cytując
Snakes
Banita

Od: 07.2008

Stary 24.10.2008, 18:34
Moze sie cos ostatnio zmienilo,choc nie sadze.Ta droga poprzez studia i obrone na koncu..ciekawe ile osob zdaje procentowo,bo na takim klasycznym egzaminie bylo wtedy okolo 3000 pytan czyli przesiew niezly a potem i tak ustnie przed gremium ,ktore decyduje (dlatego porownalem to do egzaminow adwokackich itp)
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 24.10.2008, 20:32
adam09 napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam jak ktoś się wypowiada w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia

jakbyś chciał wiedzieć to licencję pośrednika zdobywa się poprzez ukończenie studiów podyplomowych o tym kierunku, potem odbywasz 6 miesięczną praktykę u licencjonowanego pośrednika i bronisz potem pracy, która masz obowiązek napisać.

Jeśli chodzi o zarządce to jest to tak samo podyplomówka, 6 miesięcy praktyki + napisanie operatu finansowego, potem obrona...

Po pierwsze to praktyka na rzeczoznawce to 6 miesięcy. Fakt, dostać taką darmową to zadanie bardzo trudne. Zważywszy, że robisz ją u rzeczoznawcy a wiadomo jak jest z zawodami o nielicznych przedstawicielach. Kręgi bardzo ciasne i nikt nie chce przyjmować praktykantów. Stąd też cena takich praktyk to koszt koło 6 tys. Do tego Egzamin który kosztuje koło 4-5 tys a jego zdawalność to mniej jak 8 %...

Ja miałem robić praktyki 3 miesięczne jako element edukacji ( bezpłatne), które miała mi nagrać szkoła. Sam jednak znalazłem na własną rękę pracę w biurze jkao pośrednik. Dzięki czemu zrobiłem i praktyke i zarabiałem normalnie...

Pośrednik to jednak praca nie dla mnie Zdecydowałem się na podyplomówke z zarządzania nieruchomościami i mam nadzieje, że wybrałem słusznie...

Pzdr!
Swoją naukę też kieruję w kierunku nieruchomości. Zapytam wprost.. jakie są zarobki na tych stanowiskach?
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
Kondipr
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 02.11.2008, 21:01
Kto zna osobe z Gdańska która chętnie zostanie fotoreporterem bądź reporterem na meczach Lechia Gdańsk?

Bardzo proszę popytać i wysłać do mnie GG: 3111045
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując
Malpason88
Member

Od: 08.2003

Stary 18.11.2008, 16:29
Witam
wiecie może gdzie poszukują jakiś barmanow? Tylko nie piszcie,zebym zobaczył na gumtree ,bo wysłałem już sporo CV i ciągle bez odzewu
Odpowiedz cytując
PAWEL NEWB
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.11.2008, 10:03
Nie polecam pracy w decathlon plaza. Dyrektor tylko patrzy jak zaoszczedzic na pracownikach, nie jest szczery, wszystko dokonuje za plecami, niektórzy kierownicy sa fałszywi, swoj swego ciagnie do góry "idac po trupach" jesli sa niedowiarki zapraszam do plazy o opinie pracowników Całkiem inna sprawa w decathlon Zakopianka,tam praca bardzo przyjemna
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus

Od: 11.2004

Stary 21.11.2008, 10:14
Pracował ktoś jako sanitariusz? Bo otrzymałem ofertę pracy w klinice akademickiej na kopernika i nie wiem czy to dobry pomysł...
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.11.2008, 11:18
Malpason88 napisał(a):Wyświetl post
Witam
wiecie może gdzie poszukują jakiś barmanow? Tylko nie piszcie,zebym zobaczył na gumtree ,bo wysłałem już sporo CV i ciągle bez odzewu
Moi znajomi w różnych okresach czasu często zatrudniali się jako kelner czy barman i zdecydowanie najlepszym sposobem jest przejść się po knajpach i czytać ogłoszenia albo po prostu pytać za barem ludzi. W ten sposób im się o wiele więcej ludzi zgłasza więc nie zawracają sobie głowy CV wysłanymi przez neta. Lepiej wydrukować i zostawiać nawet jak mają akurat pełną obstawę bo rotacje mają duże.
STELLA BIANCA FOREVER
Odpowiedz cytując
d.j
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.11.2008, 11:25
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Pracował ktoś jako sanitariusz? Bo otrzymałem ofertę pracy w klinice akademickiej na kopernika i nie wiem czy to dobry pomysł...
Jako sanitariusz chyba coś pomyliłeś lub ktoś ciebie wprowadził w błąd. Zawodu "sanitariusz" nie ma juz dobre parę lat. Został on zastąpiony zawodem Ratownik Medyczny. Ale żeby uzyskać tytuł ratownika medycznego trzeba zrobić przynajmniej 2-letnie studium, nie mówiąc już o 5-letnich studiach mgr na UJ...
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus

Stary 21.11.2008, 12:05
D.J. chodzi mi o kolesia który wozi starsze osoby na badania itp.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
fcz1985
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 26.11.2008, 14:16
Malpason88 napisał(a):Wyświetl post
Witam
Yakuza
Odpowiedz cytując
Maciejj
Senior Member

Stary 01.12.2008, 17:43
Jakie polecacie portale z ofertami pracy
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 01.12.2008, 17:44
pracuj.pl 1391581923
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 02.12.2008, 14:40
Zna ktoś jakąś fajną stronę z ofertami pracy na weekendy?
Bo ja szukam i nic konkretnego nie mogę znaleźć.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
WzT
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 02.12.2008, 15:47
Maciejj napisał(a):Wyświetl post
Jakie polecacie portale z ofertami pracy
Gratka `
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"

Odpowiedz cytując
maciek777
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 02.12.2008, 17:42
praca.pl
pracuj.pl
infopraca.pl
gazetapraca.pl
Te polecam i sa dosyc sensowne
Odpowiedz cytując
*RoGu*
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 08.01.2009, 17:57
potrzebuję osoby do pracy znającej dobrze Kraków , dysponującą czasem w ciągu dnia , sumiennej , uczciwej , niekoniecznie pełnoletniej , można dorobic do kieszonkowego , na bilet czy na wyjazd

szczególy na priv
RoGu

ogłoszenie znów aktualne osoba potrzebna od zaraz
przy Tobie nasza brać na wieki będzie trwać!!!!
Odpowiedz cytując
*RoGu*
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 09.01.2009, 10:15
*RoGu* napisał(a):Wyświetl post
potrzebuję osoby do pracy znającej dobrze Kraków , dysponującą czasem w ciągu dnia , sumiennej , uczciwej , niekoniecznie pełnoletniej , można dorobic do kieszonkowego , na bilet czy na wyjazd

szczególy na priv
RoGu

ogłoszenie znów aktualne osoba potrzebna od zaraz
sprawa dość pilna
przy Tobie nasza brać na wieki będzie trwać!!!!
Odpowiedz cytując
_KRIS_
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 09.01.2009, 10:21
poszukuje pracy jako kierowca kat B. jesli ktoś poszukuje kierowcy lub zna kogoś kto potrzbuje to bardzo proszę o kontakt na priv
MUAY THAI!!!
Odpowiedz cytując
maTyS.
Bene Nati

Od: 10.2007

Stary 09.01.2009, 10:45
orientuje się ktoś jak z rozwożeniem pizzy w telepizza ? jakie warunki zarobki i w jakich godzinach ?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Stary 09.01.2009, 16:57
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
orientuje się ktoś jak z rozwożeniem pizzy w telepizza ? jakie warunki zarobki i w jakich godzinach ?
Nawet nie myśl o Telepizzy.
2zł/h, 4zł/kurs.
Brak zwrotu za paliwo.
Jednym słowem - wyzysk.
Poszukaj po innych pizzeriach.
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.01.2009, 22:36
Jeśli nie ma zwrotu za paliwo to jak sie to może opłacać? Deskorolką trzeba rozwozić?

Wisła
Odpowiedz cytując
concedi
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 09.01.2009, 22:40
jakby ktoś miał coś dorywczego na weekendy to priv
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 09.01.2009, 22:57
Ale chwilka - każdy kurs = 4 zł? 10 kursów = 40 zł? Z tego co wiem, jeśli jest dobra pizzeria to niekiedy kierowcy robią 25-30 kursów dziennie - to za same kursy 100-120 zł / dniówka. Do tego napiwki + pewnie 20 zł za godziny. Nie jest aż tak źle.
Odpowiedz cytując
Toldo
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 10.01.2009, 16:07
Mój kumpel pracuje w Dominium i rozwozi skuterem. Z tego co pamiętam to oddają mu coś za paliwo,(tak samo z autem), a za godzinę koło 7zł. W każdym razie polecał mi tam pracować.Ale nie chcę nikogo mylić, bo w 100% nie jestem pewien o te zarobki, ale na pewno sa lepsze niż w telepizzy
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...

http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.01.2009, 16:54
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie ma zwrotu za paliwo to jak sie to może opłacać? Deskorolką trzeba rozwozić?
w Banolli proponowali rowerem

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
Denver
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 10.01.2009, 19:22
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
w Banolli proponowali rowerem
przy dużym ruchu rowerzysta potrafi zrobić większą dniówkę niż samochodowi czy na skuterach
aczkolwiek na rowerze rozwozić trochę niewdzięcznie, no i kondycję trzeba mieć
nawet dziecko o tym wie, że po pasach depcze się
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Stary 10.01.2009, 20:01
W Bano podsumowując wszystko na godzinę wychodzi często ponad 16zł.
Ale i tak prawda jest taka, że wszędzie powinni lepiej płacić
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
adam09
Banita

Od: 03.2005

Stary 10.01.2009, 21:19
ja jak pracowałem w Palermo to miałem 4 zł/h + 1 zł od każdego wyjazdu. Samochód tzn. pojazd firmowy...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów