The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
klusek106
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.07.2008, 14:55
kurde no... zablokujcie rejestracje na jakis czas, a reszte Izraelitów zbanowac, i bd spokój ... bo juz pewnie nie tylko mnei szlak trafia...
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !

Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 01.07.2008, 16:54
Cytat:
A Ty co? Anioł Stróż?
Za samo bycie mu się należy. I tak ma jeszcze oprócz tego jeszcze 2 konta, więc nie martw się jest obecny na forum.
można bliżej?

co do inwazji: była kiedyś inwazja TWSD na forum pokemon, to teraz forum poke...yyy Beitar przeprowadziło kontratak
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Latin
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 01.07.2008, 17:35
Nie mogą w tematach to atakują w privach:
Cytat:
ugly pig
its realy make me laugh to see how you think you better than jews

in israel 90% of the jokes is on Polish and your frozen stinck pussy of your girls
and for a change i glad to see in beitar forum, that they are planning
to do things to your smelly fans
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Stary 01.07.2008, 17:37
UWAGA! ŻYDZI ATAKUJĄ NA PRIVY!
podsyłać nicki, na razie możemy ich tylko banować

Dejudaizacja forum będzie trwać
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
!(Z)
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 01.07.2008, 18:08
i dalej kasujmy posty nawołujące do zaprzestania pucowania się ...
Wasza sprawa.. nasz wstyd..
Odpowiedz cytując
wisnia
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 01.07.2008, 20:47
westersyl napisał(a):
Witam
Mam pytanie do moderatora, który dał mi bana bo chyba nie chciało mu się podawać powodu albo go po prostu nie miał. Pytanie brzmi dlaczego dostałem bana, i o ogólnie o co poszło bo nie jestem jakoś wstanie zrozumieć.

westersyl
"10 znakow"
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON TAK DŁUGO NASZA WISŁA WYGRYWAĆ BĘDZIE WCIĄŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 01.07.2008, 21:08
żeby Izrael nam forum przejmował, koniec świata.
do mnie napisał "hapoel", żebym na ich forum wszedł. no i oczywiście napisał jak to bardzo nienawidzą tam Beitaru.
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 01.07.2008, 21:38
to wyborazcie sobie co dzieje sie na zydowskim kibice.net....
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 01.07.2008, 21:53
Sytuacja jest już w miarę opanowana. Ale fakt, czegoś takiego jeszcze na tym Forum chyba nie przeżyliśmy. (Mam nadzieję, ze oni w nocy śpią, a nie zakładają nowe konta, odpukać).

Przynajmniej angielski możecie poćwiczyć, przyjaźnie nawiązać
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 01.07.2008, 22:44
dorotja napisał(a):Wyświetl post
. (Mam nadzieję, ze oni w nocy śpią, a nie zakładają nowe konta, odpukać).
Nadzieja matką głupich ... czy coś

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...684#post560684
Odpowiedz cytując
d.j
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 01.07.2008, 22:44
Żydki atakują<lol2>
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...685#post560685
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Stary 02.07.2008, 05:41
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Nadzieja matką głupich ... czy coś
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...684#post560684
d.j napisał(a):Wyświetl post
Żydki atakują<lol2>
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...685#post560685
Nawet minuty modom nie dajecie Te tematy są z 23.43, a Wasze posty z 23.44. Litości Pięć wówczas założonych w ciągu 3 minut tematów zostało usuniętych w ciągu pięciu minut. A do tego tematu nieraz nie ma czasu zaglądać w gorących chwilach.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z okazji wylosowania Beitaru wszystkim moderatorom składam wyrazy współczucia. Szczere.
Dziękujemy za zrozumienie

1. lipca 2008 przejdzie do historii Forum - padło parę rekordów. Ichniejsze charcerzyki zapowiadają, że przed samym meczem może być jeszcze goręcej... (Ale na angielskim Forum - z maleńkimi wyjątkami od czasu do czasu - toczy się naprawdę ciekawa, choć czasem trudna politycznie, rozmowa, z udziałem przedstawicielu wielu klubów Nawet Skorża by tam coś dla siebie znalazł )
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
wisnia
Senior Member

Stary 02.07.2008, 11:26
westersyl napisał(a):
Witam
Mam pytanie do moderatora, który dał mi bana bo chyba nie chciało mu się podawać powodu albo go po prostu nie miał. Pytanie brzmi dlaczego dostałem bana, i o ogólnie o co poszło bo nie jestem jakoś wstanie zrozumieć.

westersyl
westersyl napisał(a):
Minęło już trochę czasu, żaden z modów nie pokusił się o podanie powodu zbanowania mojego konta. Osobiście nie mam nic na sumieniu, być może zaszła jakaś pomyłka związana z wczorajszym nalotem Beitaru i ktoś przypadkowo obdarował mnie banem. Związku z tym proszę o odblokowanie mojego konta. W tym momencie jest mi ono bardzo potrzebne gdyż muszę odebrać/wysłać kilka bardzo ważnych dla mnie PM.

westersyl
10 znaków.
Ostatnio edytowane przez wisnia : 02.07.2008 o godz. 11:30.
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON TAK DŁUGO NASZA WISŁA WYGRYWAĆ BĘDZIE WCIĄŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 02.07.2008, 15:39
Trzeba coś zrobić z tą reklamą pokerstars,nie chce okienko się wyłączyć - ten krzyżyk tylko denerwuje bo jest bezużyteczny po kliknięciu reklama wcale nie znika.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
kacpergawlo
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 02.07.2008, 16:11
Witam mam pytanie do moderatorów, a nawet bardziej do tych osób, które zakładały tą stronę. Jak rozreklamowaliście tą stronę? Zadaje to pytanie, ponieważ chcę stworzyć stronę (nie związaną z Wisłą, a związana z grą FM) i mam dylemat jak ją rozreklamować, a widzę, że na tą stronę wvhodzi bardzo dużo ludzi mimo iż jest jeszcze kilka stron traktujących o Wiśle. Mam nadzieję, że odpowiecie mi na to pytanie, pomimo gorącego dnia z zagranicznymi gościami.
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Stary 02.07.2008, 18:58
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4557
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 03.07.2008, 20:28
już tradycyjnie - prosiłbym bardzo modów, o zamknięcie tematu Orange Ekstraklasa 2007/2008 oraz przylepienie tematu Ekstraklasa 2008/2009.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Stary 03.07.2008, 20:33
chłopie działamy szybciej niż myślisz
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.07.2008, 15:10
Wislak89KRK napisał(a):Wyświetl post
Fuck The Israel!fuck The Portugal!
Jakiś palant nauczył się jednego słówka i szpanuje, bana mu.
Odpowiedz cytując
wisnia
Senior Member

Stary 04.07.2008, 22:20
westersyl napisał(a):
Piszę tu już po raz trzeci, jak na ten moment modowie mają mnie gdzieś - żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy to jest tu normalne, że dostaje się bany za darmo ? Podawanie tzw "resonu" też jest chyba co nie którym obce ? Może mi to ktoś wyjaśnić ? Skoro ktoś mi mógł dać tego bana za nic, nie wyjaśnić, nie odzywać się na moje wielokrotne zapytania, to ktoś też może go chyba unieważnić, prawda ?
Liczę, że tym razem uzyskam odpowiedz.
westersyl.
10 znaków
Powód: BO TAK!!
Ostatnio edytowane przez wisnia : 04.07.2008 o godz. 22:21.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 04.07.2008, 22:24
Regulamin forum:

Cytat:
IV Kary i karanie:

23. Moderatorzy mogą, ale nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Użytkownikom nie przysługuje prawo uzyskania uzasadnienia decyzji moderatora. Decyzje moderatorów są na ogół niepodważalne i nieodwołalne. Jedna z zasad, którą będą się kierować moderatorzy brzmi: kara musi być nieuchronna, by przyniosła spodziewany efekt.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 05.07.2008, 05:43
Poproszę szanownych adminów o bana na 2 miesiące.

jestem kłebkiem nerwów i uważam ze przerwa od tej strony dobrze mi zrobi- zwłaszcza w czasie transferowej odensywy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.07.2008 o godz. 05:46.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Stary 05.07.2008, 11:08

Niestety - nawet najbardziej ekskluzywny ban nie blokuje dostępu do forum. Mogłoby Ci się pogorszyć, gdybyś tylko czytał, a nie był w stanie zareagować.

Tu masz coś na poprawę humoru
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Od: 02.2004

Stary 05.07.2008, 11:48
Taka sprawa - dlaczego nie da sie ustawić jako avatar ruchomego obrazka .gif?
Np: http://i30.tinypic.com/21m9qn7.gif
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 05.07.2008, 14:59
Bób mi z rąk wypada, jak czytam wypociny @Coacha na angielskim forum. Pitoli jakieś kompletne pierdoły w języku, o którym nie ma pojęcia... Nie mówie oczywiście, żeby go banować, ale niechże mu jakić mod wtłucze do łba, żeby przestał wstyd robić...
Odpowiedz cytując
Tomek_06
Member

Od: 01.2008

Stary 05.07.2008, 17:51
Prośba o zmianę nazwy tematu "Historia Wisły - KONKURS" na "Historia Wisły - KONKURS - info o nagrodach - str. 1 !!!" i przyklejenie go w ABG.
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 06.07.2008, 10:38
Z góry uprzedzam, że rozumiem i popieram pogląd prezentowany przez Pablo84 w sprawie tego forum.
Dlatego apeluję do użytkowników tego forum jak i WSZYSTKICH kibiców najjaśniejszej z gwiazd, by po stokroć zastanowili się co piszą, gdzie i w jaki sposób.
Pamiętajcie, że to forum nie jest miejscem wyłącznie dla kibiców, że zaglądają tutaj i dziennikarze i socjolodzy i osoby, którzy traktują to forum jako wyrocznię, miejsce szukania kolejnych haków na "kiboli", a osoby wypowiadające się tutaj za OGÓŁ kibiców Wisły Kraków.
Nie za bardzo interesuje mnie temat polityczny, i nie do końca wiem czy dziennikarzyny stąd wzięły fragment wypowiedzi. Jednak warto zajrzeć do nowego Focus Historia i na pierwszych stronach dowiedzieć się jaką siarę zrobiło parę osób. O tym że nazwę naszego kraju jakiś "intelektualista z tematu politycznego" nie warto nawet wspominać.
Pismaki z focusa idealnie wtopiły tę wypowiedź w to co chciały przekazać, a info idzie w świat wyrabiając nam niezbyt dobrą opinię.
Brakuje jeszcze by dziennikarzyny z magazynów sportowych zaczęły opisywać jak to kibice Wisły Kraków żałują tytułu Mistrza Polski, ponieważ mają grać w europejskich pucharach, jak to kibice nie wierzą w swoją drużynę.
Pamiętajcie raz na zawsze że nie tylko kibice czytają to forum, że nie każdemu pismakowi zależy na obiektywnym przedstawieniu oblicza kibiców, a to co napiszecie może zostać przedstawione w negatywnym świetle godzące w wizerunek klubu i kibiców.
Odpowiedz cytując
Manson33
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 07.07.2008, 20:16
http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=39910

Co post to jakiś spam ...
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując
Numark
dydyrydy

Od: 03.2005

Stary 10.07.2008, 14:34
Te Modki wezzcie luknijcie na tych gosci z kobierzyna napinke dobra sieja.
Ale o so choźii?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów