The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.12.2016, 16:32
Hej
Potrzebuje pomocy a raczej dobrej rady.
Chce zabrać kobietę 30 grudnia na weekend z sylwestrem w jakieś fajne miejsce. Jakieś spa we dwoje i imprezę sylwestrową z (koniecznie) obcymi ludźmi w podobnym mi wieku (30 lat). Znacie takie miejsce godne polecenia? Może być PL może być zagranica. Ważne żeby nie rozwalilo mi portfela. Najlepiej do 1000 zł może 1500 za całość. Jak PL to raczej centrum albo północ Polski (wyjazd z wawy)
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.12.2016, 10:14
Jadę na sylwestra (z Kurdwanowa) do Niedzicy. Lepiej przez Nowy Targ i Łapsze Niżne, Nowy Targ i Kluszkowce (969) czy Limanową i Krościenko? Czy jakąś inną? Dzięki z góry.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.12.2016, 19:39
filemon napisał(a):Wyświetl post
Jadę na sylwestra (z Kurdwanowa) do Niedzicy. Lepiej przez Nowy Targ i Łapsze Niżne, Nowy Targ i Kluszkowce (969) czy Limanową i Krościenko? Czy jakąś inną? Dzięki z góry.
ja bym jechał przez mszanę dolną na zabrzeź przez kamienicę i w zabrzeziu w prawo na nowy jork tfu targ.nie wiem dlaczego akurat limanowa ci do glowy wpadła.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 28.12.2016, 00:24
picasso napisał(a):Wyświetl post
ja bym jechał przez mszanę dolną na zabrzeź przez kamienicę i w zabrzeziu w prawo na nowy jork tfu targ.nie wiem dlaczego akurat limanowa ci do glowy wpadła.
Dzięki serdeczne, gdyby ktoś jeszcze jakieś rady, uwagi to chętnie przyjmę
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
suchyTSW
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 02.01.2017, 19:17
Witam !
Planuje się wybrać z dziewczyną na krótki urlop do Krakowa. Może ktoś z Was poleciłby jakiś nie drogi pensjonat, hotel, hostel, apartament, nie daleko Rynku Głównego. Nie drogi mam na myśli okolice 400zł za 4 noce za dwie osoby i najlepiej z łazienką.
Dzięki z góry
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 05.02.2017, 15:59
Bolonia. Wynajem auta na 4 dni. Poleci ktoś coś sprawdzonego?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 10.06.2017, 12:33
Witam. Ostatnio rezerwowalem hotelik na booking.com. Dostałem jakaś tam nagrodę w postaci linku. Jeśli z tego linku ktoś zarezerwuje miejscowke niby otrzyma 15funtow i ja tak samo. Nie wiem jak to działa ale jesli ktoś chętny to zapraszam na pw.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 19.07.2017, 19:18
Panie i Panowie, help, hilfe, ajuto, pamaszczi! Potrzebuje namiar na jakieś lokum w Zakopanem byle było w miarę w centrum (jadę autobusem) i z jakąś garkuchnią tzn. śniadanie żeby było minimum. Macie coś przerobionego? Na bookingu trochę łyso z ofertami bo nie każdy się tam zgłasza.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 26.07.2017, 20:28
Może trochę prywata, ale zapraszam na bloga o winach, głównie węgierskich. Jeśli nie wiecie do jakiej winnicy się udać czy po jaką butelkę sięgnąć podczas podróży w kraju Madziarów, to kilka podpowiedzi tu znajdziecie. Zapraszam: http://www.niewinnepodroze.pl/
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
TonyWiślak
Member

Od: 05.2011

Stary 19.08.2017, 13:34
Wyjeżdżam do Pragi pod koniec września i szukam jakiegoś hostelu w dobrej cenie.Może ktoś coś polecić?
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 19.08.2017, 13:38
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Wyjeżdżam do Pragi pod koniec września i szukam jakiegoś hostelu w dobrej cenie.Może ktoś coś polecić?
hotel Hasa 1000 koron płaciłem za nocleg za pokój dla dwóch osób, jakieś 2-3 lata temu, cena ze śniadaniem
26.XI.1978
16.IX.1994

Publicznie skłamali i nie odszczekali :
- wislak68
- sergio
- Drozd

Beata Szydło napisał(a):
Tak zwany ofsajd. Wiem, wiem... wtedy kiedy piłka jest na spalonym kiedy strzeli piłkarz bramkę, a jest na spalonym, piłka nieuznana
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
dysleksja jest ceną jaką płaci się za inteligencję
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.08.2017, 15:54
Ktoś poleci nocleg we Lwowie ?
Odpowiedz cytując
mastahkillah
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.08.2017, 10:51
Zwiedzał ktoś może wyspy kanaryjskie (gran canaria, lanzarote it.) i chciałoby mu się przybliżyć mniej więcej koszt pobytu na 7dni w opcji bez wyżywienia? Chodzi mi głownie o ceny jakiś morskich specjałów piwka itd.
Pozdrawiam
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
Odpowiedz cytując
f
Junior Member

Od: 08.2004

Stary 12.09.2017, 16:23
witam!!

mimo że jestem na forum Wisły od lat, to jednak jestem rzadkim gościem tutaj bo nie ukrywam mieszkam na drugim końcu Polski i na co dzień piłką nie żyję ALE będę w przyszły weekend w Krakowie po raz pierwszy (!!), będę w sprawach służbowych za to wieczory wolne i nie ukrywam, jeśli ktoś ma ochotę wypić piwo z człowiekiem z nad morza, miałby czas i ochotę i pokazać fajne miejsca w Krakowie, niech się do mnie odezwie na priv!

pozdrawiam
f
podpis w stanie "użytkowania"...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów