The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
adam28
Junior Member

Od: 05.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.06.2015, 18:40. Dzień Ojca - pomysł na prezent
Witam. Panowie, potrzebuje pomocy. Szukam jakiegoś oryginalnego prezentu na zbliżający się Dzień Ojca. Najchętniej związany z tematyką Wisły Kraków, bo tata jest zagorzałym fanem Tylko że propozycje w stylu kubek, koszulka, szalik odpadaja bo tata już to posiada w swojej kolekcji. I tak sie zastanawiam co by to wymyślić oryginalnego hmm ... Jak macie jakieś propozycje to śmiało piszcie, pozdrawiam
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.06.2015, 23:37
Przejedź się na trening do Myślenic i poproś kilku piłkarzy, by powiedzieli do kamery Wszystkiego Najlepszego Panie **** , na pewno się ucieszy
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
adam28
Junior Member

Od: 05.2015

Stary 07.06.2015, 23:49
O takim prezencie nie pomyślałem, bardzo mnie tym zainspirowałeś. Jeśli nic nie wymyśle innego z rzeczy materialnych to uważam, że to bardzo trafiona rzecz. Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania to chętnie poczytam. Dziękuje, pozdrawiam
Odpowiedz cytując
liber
Member

Od: 01.2015

Stary 08.06.2015, 14:58
Piszesz, że koszulki ma, ale czy ma jakąś z podpisami zawodników? Jeżeli nie, to się postaraj, aby miał
Odpowiedz cytując
Kabelszat
Junior Member

Od: 07.2015

Stary 15.07.2015, 21:51
Rower! Zobacz http://www.rowerzysta.pl/mexller.html Ja tu ostatnio kupowałem rower dla syna, ale dla dorosłych też są. Jak tata jest fanem Wisły, to pewnie sporo ich gadżetów ma. Ja proponuję coś zupełnie innego, żeby się tą Wisłą nie znudził
Odpowiedz cytując
panoramix
Junior Member

Od: 01.2016

Stary 06.06.2016, 07:41
Ja w tym roku stawiam na koszulki na dzień taty z logo Wisły. Moim zdaniem każdy kibic, niezależnie od wieku ucieszy się z takiego prezentu.
Odpowiedz cytując
TomekSaracen
Junior Member

Od: 08.2017

Stary 31.08.2017, 09:09
Jeśli Twój tata lubi gadżety nie tylko sportowe to ja mogę polecić portfel na karty. Sam sobie taki kupiłem i jest lepszy od tych standardowych, grubych portfeli
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów