[Dzisiaj 21:23] Ogryzek: @wiesniak842: jakie? [Dzisiaj 21:19] RybaTs: to Dynamo prowadzi w C klasie wrocławskiej [Dzisiaj 21:16] axwell: no tak Biernatzki [Dzisiaj 21:16] axwell: przewidziana jest jakas akcja na mecz zjaga?mam na mysli chusteczki lub taczki? [Dzisiaj 21:16] MaLk: spod gliwic był bernacki dwojga nazwisk [Dzisiaj 21:14] wiesniak842: @znajomy2: ich barwy jeszcze ciekawszy [Dzisiaj 21:14] axwell: o tego mi chodzi co Wisle kupic chcial. jak mu tam bylo? [Dzisiaj 21:13] wiesniak842: wyniki nic nie mowily o Niemcu spod Gliwic [Dzisiaj 21:13] znajomy2: dynamo wrocław drużyna ukrainców w naszychrozgrywkach, ciekawy prypadek [Dzisiaj 21:13] wiesniak842: glupot [Dzisiaj 21:13] wiesniak842: @axwell: nie plec glopt [Dzisiaj 21:13] MaLk: @axwell: Ľle pamiętasz [Dzisiaj 21:12] axwell: a z tego co pamietam to Ci co tak bronia kiko, to byli kiedys zwolennikami tego niemca z pod Gliwic [Dzisiaj 21:12] Jasny Kiciu¶: @axwell: scooby doo jesy juz lepszy od kudlatego [Dzisiaj 21:11] Ogryzek: ¦lask mał swój motór do tego [Dzisiaj 21:11] RybaTs: napewno pokazalby bajeczna technike' [Dzisiaj 21:11] Ogryzek: @axwell: Lechia i ¦l±sk zawsze były bliżej między sob±. My doszlismy do nich kiedy¶ [Dzisiaj 21:11] RybaTs: szkoda że nie Ze Manuel [Dzisiaj 21:11] axwell: [Dzisiaj 21:10] axwell: @Jasny Kiciu¶: podobno ten taki nowy z Wislyno wiesz ten taki kudłaty [Dzisiaj 21:09] axwell: a tu jak sam widzisz , cala polska ...........................slaska [Dzisiaj 21:09] MaLk: @RybaTs: no ja nie mogę - niech spokojnie buduj± drużynę, najważniejsze utrzymanie - ale Kiko to by wieszali w naszej sytuacji [Dzisiaj 21:09] Jasny Kiciu¶: Wie kto¶ kto w turbokozaku? [Dzisiaj 21:09] axwell: @Ogryzek: ale to juz przeszlosccoz opowiedzieli sie po stronie Slunska [Dzisiaj 21:09] MaLk: @RybaTs: teoretycznie się zgodzę, ale... to polska liga, tutaj niemożliwe jest możliwe [Dzisiaj 21:08] RybaTs: co nie jest pewne [Dzisiaj 21:08] RybaTs: niech spokojnie buduja druzyne ,a najwazniejsze ,musza sie utrzymac [Dzisiaj 21:08] Ogryzek: @axwell: Lechia zła nie jest. [Dzisiaj 21:08] RybaTs: @MaLk: maja 17 pkt straty do 2 miejsca ,w tym sezonie nie ma na to szans [Dzisiaj 21:07] MaLk: @RybaTs: na tę chwilę się nie zanosi, ale z drugiej strony.... górnik nie grał kompletnie NIC po spadku, ale inni nie chcieli awansować, więc awansował górnik [Dzisiaj 21:06] RybaTs: @MaLk: wroci Ruch do ekstraklasy ,to bedzie doping dla przyjezdnych [Dzisiaj 21:06] axwell: ale Ruch ma ekipe, nie to co szajsowa czy maliniaki [Dzisiaj 21:05] crismk: @kornd: gdzzi te info [Dzisiaj 21:05] MaLk: @axwell: a ja Ci powiem, że mnie to strzyka, niew±tpliw± zalet± obecnej zgody jest to, że na swoim stadionie nie ma chwilowo sytuacji, w której kibice Wisły prowadziliby doping drużyny przyjezdnej [Dzisiaj 21:04] axwell: [Dzisiaj 21:04] wiesniak842: @MaLk: dokladnie [Dzisiaj 21:04] axwell: @RybaTs: W Boga wierze , w kiko nie [Dzisiaj 21:04] RybaTs: wiecej jest tych drugich [Dzisiaj 21:03] RybaTs: podzial jest na tych ktorzy jeszcze sie ludza że Kiko może cos tu zbudowac i na tych ktorzy w to nie wierza [Dzisiaj 21:03] MaLk: drobna rożnica w interpretacji przyczyn ciulowej gry