The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 344 52,52%
Nie 311 47,48%
Głosujących: 655. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2013, 22:51
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Przeciez to Burliga słynie z róznych opowiesci, w ktorych % odgrywają główną rolę. Może on się znalazł na cenzurowanym
Wspinaczka po balkonach to jego hobby.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 18.06.2013, 23:09
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje ze w już Grudniu smudy już nie będzie jak będziemy na ostatnim miejscu w tabeli

a jakiez to mocarstwa w skladach maja pozostale zespoly

przestan juz jeczec jeden z drugim o tych spadkach i 1 ligach

zreszta okienko transferowe jeszcze trwa, a i bez dodatkowych pilkarzy personalnie mamy lepszy sklad od wiekszosci zespolow, ostatnich miesiecy nawet nie wliczam bo gralismy bez trenera.. Kulawik to swój chłop, ale z niego taki trener jak z koziek dupy trąba.. Smuda moze i nie potrafi się wysłowić i mylą mu się nazwy krajów ale warsztat trenerski ma 50krotnie lepszy od Kulawika

a lebkowi z Niemiec zycze powodzenia, weszlo nich .......i dalej o znajomosciach bo co to ma do rzeczy? jeszcze lepiej ze po znajomosciach bo wie na kogo stawia i ze w razie niewypalu dostanie klapsa od Cupiala.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.06.2013 o godz. 23:14.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 18.06.2013, 23:10
Ten piłkarz to E. Sarki.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 19.06.2013, 04:50
aNouc napisał(a):Wyświetl post
a jakiez to mocarstwa w skladach maja pozostale zespoly

przestan juz jeczec jeden z drugim o tych spadkach i 1 ligach

zreszta okienko transferowe jeszcze trwa, a i bez dodatkowych pilkarzy personalnie mamy lepszy sklad od wiekszosci zespolow, ostatnich miesiecy nawet nie wliczam bo gralismy bez trenera.. Kulawik to swój chłop, ale z niego taki trener jak z koziek dupy trąba.. Smuda moze i nie potrafi się wysłowić i mylą mu się nazwy krajów ale warsztat trenerski ma 50krotnie lepszy od Kulawika

a lebkowi z Niemiec zycze powodzenia, weszlo nich .......i dalej o znajomosciach bo co to ma do rzeczy? jeszcze lepiej ze po znajomosciach bo wie na kogo stawia i ze w razie niewypalu dostanie klapsa od Cupiala.

http://www.youtube.com/watch?v=8qDx2o2CCTk

Kadra Wisły obecna na pierwszych zajęciach:

Bramkarze: Gerard Bieszczad, Jan Kocoń, Michał Miśkiewicz
Obrońcy: Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Paweł Stolarski, Alan Uryga
Pomocnicy: Daniel Brud, Damian Buras, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Patryk Małecki, Emmanuel Sarki, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk
Napastnik: Rafał Boguski

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 19.06.2013, 06:35
...
Przestudiuj sobie skład, który Ci kolega powyżej przedstawił. Odejmij sobie Sobola. Mamy jednego porządnego piłkarza, który powoli myśli o zakończeniu kariery, kilku przeciętniaków i kilku grajków, którzy z powodzeniem mogą kandydować do miana najgorszego piłkarza ekstraklasy na swojej pozycji... Jeśli do tej kadry nie dojdzie z 3-4 piłkarzy o odpowiedniej klasie plus kilka uzupełnień - jesteśmy w dupie.
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.06.2013, 07:20
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Przeciez to Burliga słynie z róznych opowiesci, w ktorych % odgrywają główną rolę. Może on się znalazł na cenzurowanym
smuda ma swoje wizje zakodowane z czasów kadry, jak przychylni dobrze mu o Patryku na ucho szeptali a że ten to łyka to dalej w to wierzy i chodzi i .......i do gazet o rzeczach szatni. Szeryf się znalazł...

Podpisuję się pod tym co Spartan na poprzedniej stronie pisał. Jesteśmy pierwsi do spadku. Tu naprawdę na dzisiaj potrzeba 5 piłkarzy. Piłkarzy a nie dobrze rokujących na kiedyś "młodych talentów", bo oni sami muszą grać, trenera do pomocy nie ma więc niestety samoorganizacja musi być na najwyższym poziomie.

Do końca sierpnia, czyli pewnie kulminacji naszych transferów będziemy po 6 kolejkach. Tacy rywale:

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Po 3 kolejkach nawet punktu nie będziemy mieć.

szansa na przełamanie w 4 kolejce:

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków- Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Hura optymistycznie zakładam 6 punktów. Optymistycznie 4, realnie 2 a bez zdziwienia przyjmę 0.

Myślę że jak przejebią na Pogoni to smuda będzie bezrobotny. A w gruncie rzeczy nikt do nich pretensji mieć nie będzie mógł i może jeszcze ten sezon uda się uratować i obronić przed spadkiem.

Jeszcze po drodze jakaś wojenka smudy z Patrykiem czy np Głowackim i to dopełni zniszczenia.

Odkąd jest TFK nie byliśmy w takiej dupie.

No i jeszcze na podsumowanie tego wywodu kolejny smaczek naszego bajkopisarza

Bajkopisarz w wywiadzie dla GK napisał(a):
- Przejdźmy zatem do przyszłości. Już wiadomo, że z Wisłą pożegna się Cwetan Genkow. Został Panu zatem w kadrze praktycznie jeden nominalny napastnik, Rafał Boguski.

- Nie ma co wpadać w panikę. Będziemy budować tą drużynę cegiełka po cegiełce. Zresztą historia lubi się powtarzać. Gdy trafiłem do Wisły w 1998 roku, to miałem w kadrze dwa autobusy zawodników. Tylko, że takich, którzy nadawali się do gry w europejskich pucharach było ośmiu, no, góra dwunastu.
18 kwietnia 1998 roku Wisłą Kraków- dwa autobusy zawodników na sowim stadionie podejmuje Widzew Łódź- cegiełka po cegiełce drużyna smudy. Aplikuje 6 goli nie dając sobie strzelić żadnego, z czego 5 aplikuje już przed przerwą. Tutaj krótkie przypomnienie Franiu bo widzę że pamięć już lekko zawodzi. http://www.youtube.com/watch?v=ra-miijToOU

Tutaj jeszcze podsumowanie z 90minut.pl http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=69716. Jedno trzeba przyznać, dostać piątaka i pierwszą zmianę zrobić w 71 a drugą i trzecią odpowiednio w 87 i 90 minucie, szacun.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 19.06.2013 o godz. 07:24.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.06.2013, 08:19
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Tutaj jeszcze podsumowanie z 90minut.pl wis.la/pzrpp. Jedno trzeba przyznać, dostać piątaka i pierwszą zmianę zrobić w 71 a drugą i trzecią odpowiednio w 87 i 90 minucie, szacun.
Ten skład po przepracowaniu jednego okresu przygotowawczego ogoliłby obecną Wisłę jeszcze lepiej niż ówczesnego Widzewa...
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.06.2013, 08:28
18 kwietnia 1998 roku Wisłą Kraków- dwa autobusy zawodników na sowim stadionie podejmuje Widzew Łódź- cegiełka po cegiełce drużyna smudy. Aplikuje 6 goli nie dając sobie strzelić żadnego, z czego 5 aplikuje już przed przerwą. Tutaj krótkie przypomnienie Franiu bo widzę że pamięć już lekko zawodzi. http://www.youtube.com/watch?v=ra-miijToOU

Tutaj jeszcze podsumowanie z 90minut.pl http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=69716. Jedno trzeba przyznać, dostać piątaka i pierwszą zmianę zrobić w 71 a drugą i trzecią odpowiednio w 87 i 90 minucie, szacun.
Wtedy Widzew miał epidemie w drużynie, czy coś takiego.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 19.06.2013, 08:46
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Możesz jaśniej? Nie jest skompromitowany? Czy może hierarchia Ci nie pasuje?

Poza tym, spasuj trochę. Nie jesteś na forum parchatych żeby obrażać co drugiego użytkownika. Widzę, że sprawia Ci to niesamowitą przyjemność, spełniasz się w tym w jakiś sposób?
Tak masz rację. Może to nie do końca rozsądne, jednak nie lubię owijać kota w bawełnę. Zawsze walę prosto z mostu i sprawia mi to przyjemność,bez względu na konsekwencje.

Dla mnie, to co napisałeś to zwykłe .......enie głupot. Już nie będę wspominał ze myśl zerżnięta z pewnego tandetnego portalu to na dodatek pełna bluzgów i wniosków nie popartych żadnymi faktami.

Cytat:
Zrozum, że dla niektórych trener powinien być również wizytówką klubu, osobą, której klub nie będzie się wstydził. Smuda jest człowiekiem skompromitowanym, obok Lato jest chyba najbardziej znienawidzoną osobą związaną z polską piłką. .
Coś ty ....a miał bilet na ćwierćfinałowy mecz z udziałem Polski? wtedy bym zrozumiał nienawiść i rozgoryczenie, ba nawet łzy...
Wiśle się nie kibicuje... Wisłę się KOCHA.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 19.06.2013, 08:54
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Wtedy Widzew miał epidemie w drużynie, czy coś takiego.
Aha, a na Euro nie daliśmy dupy, z Ratyzboną nie spadł ani się nie utrzymał, Widzew miał sraczkę, w Legii dziennikarze nie sprzyjali, w Lechu sam nie wiem co ale był sukces.

Nie chodzi mi o sam fakt ale o jego kolejne herezje które głosi, budowanie po cegiełce, ....a rzygam tym. Powiedzieć że coś poskładał po tym jak przyjął 6 w plecy. Proszę Cię.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 19.06.2013 o godz. 08:59.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 19.06.2013, 10:28
Uważam, że sama wizja Smudy jest dobra, chce zbudować coś kompletnie nowego dlatego nie widzi tu miejsca dla Brożków Kosy czy Sobola. Rozumiem to.
Byłem za pozostaniem Sobola.
Jednak Smuda ma racje w jedynek kwestii jeśli starszy zawodnik z autorytem i bogatą karierą jest pod formą jak w moim odczuciu było tak z Kosą to on ma destrukcyjny wpływ na drużynę co odczuł tez Kulawik bo Kamil niezadowolony z siedzenia na ławie i gdzieś tam mu marudził czy żalił się na łamach prasy że zagrał z Legią dobrze i liczył na kolejny występ. Osobiście mi się to nie podobało.

Podstawoa kwestia jest taka czy działacze panują nad tym wszystkim w sensie czy są wstanie sprowadzić nowych piłkarz na których będzie budowana nowa Wisła bo rynek przynajmniej w Polsce jest tak fatalny że ja tu nie widzę lepszego piłkarza niż Sobol czy trudno o napastnika lepszego niż Brożek.
W moim odczuciu trzy zapowiadane transfery to zdecydowanie zbyt mało aby znaleźć się w górniej części tabeli.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.06.2013 o godz. 10:31.
Odpowiedz cytując
matysiuk
Member

Stary 19.06.2013, 10:28
Cytat:
- U mnie jest tak, że piłkarz może popełnić jeden błąd, a w tej szatni jest już jeden taki zawodnik, który to wyleci z niej natychmiast, jak tylko dotknie szklankę piwa. Który to piłkarz? On już sam dobrze wie... - mówi Smuda
Pewnie Mały już mu podpadł i drużyna nie będzie miała już nikogo z charakterem
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Stary 19.06.2013, 10:41
matysiuk napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Mały już mu podpadł i drużyna nie będzie miała już nikogo z charakterem
W zeszłą niedzielę był na obiedzie u Smudów i sobie chwalił.
Odpowiedz cytując
Vasil
Member

Od: 04.2013

Stary 19.06.2013, 10:59
Smuda napisał(a):
- Czyli na ten pierwszy sezon, biorąc pod uwagę reformę ligi, interesuje Pana spokojne miejsce w pierwszej ósemce. Tak?
- Gwarancji nie ma nigdy. Na razie trzeba pracować i budować drużynę z tego materiału ludzkiego, który jest.
No to mamy niezwykle jasno i ambitnie postawione cele. Emocje będą, ale chyba nie takie jakich oczekujemy.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.06.2013, 11:12
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tak masz rację. Może to nie do końca rozsądne, jednak nie lubię owijać kota w bawełnę. Zawsze walę prosto z mostu i sprawia mi to przyjemność,bez względu na konsekwencje.

Dla mnie, to co napisałeś to zwykłe .......enie głupot. Już nie będę wspominał ze myśl zerżnięta z pewnego tandetnego portalu to na dodatek pełna bluzgów i wniosków nie popartych żadnymi faktami.

Coś ty ....a miał bilet na ćwierćfinałowy mecz z udziałem Polski? wtedy bym zrozumiał nienawiść i rozgoryczenie, ba nawet łzy...
Ale mi nawet nie chodzi o Euro...Z tym ustawieniem go obok Lato może trochę przesadziłem, co nie zmienia faktu, że będąc selekcjonerem z każdym kolejnym tygodniem coraz bardziej się kompromitował, kłamał, łgał ludziom w żywe oczy. Przede wszystkim zrobił z reprezentacji bazar. Najpierw mówił o jednym Arboledzie, a potem zaczął rozdawać paszporty na prawo i lewo. Cyrk z Borucem i Żewłakowem, Wasilewskim, bieganie po komendach, latanie do brukowców z niemieckim dowodem, sprawa korupcji w Zagłębiu, Barry'ego Solano, mam dalej wymieniać? Po kompromitacji na Euro mówi, że nic by nie zmienił, ludzie znający się na piłce dziękują mu za emocje, z Ratyzboną nie utrzymał się, ani nie spadł. Przyszedł do Wisły i na dzień dobry wywalił 2 legendy klubu, sprowadził syna kolegi z IV ligi. Strach pomyśleć co będzie dalej.

O jakim tandetnym i plotkarskim portalu mówisz? Strzelam-weszło? Nie przepadam za nimi, to prawda, że bazują na krytyce i przypierdzielaniu się do wszystkiego, ale to nie znaczy, że w kilku kwestiach się z nimi nie zgadzam. Podobnie jak oni, czy wielu ludzi związanych z piłką nie popierałem rozdawania paszportów na lewo i prawo.

I nie, nie miałem biletu na 1/4. Ta "kadra" stała się dla mnie obojętna na wiele miesięcy przed rozpoczęciem turnieju.

Jego osiągnięcia sportowe w ostatnich latach to inna sprawa.

Kończę temat Smudy.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.06.2013, 11:30
zreszta okienko transferowe jeszcze trwa, a i bez dodatkowych pilkarzy personalnie mamy lepszy sklad od wiekszosci .
Kup sobie koło i walnij się nim w czoło.
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Stary 19.06.2013, 11:34
Aha, a na Euro nie daliśmy dupy, z Ratyzboną nie spadł ani się nie utrzymał, Widzew miał sraczkę, w Legii dziennikarze nie sprzyjali, w Lechu sam nie wiem co ale był sukces.

Nie chodzi mi o sam fakt ale o jego kolejne herezje które głosi, budowanie po cegiełce, ....a rzygam tym. Powiedzieć że coś poskładał po tym jak przyjął 6 w plecy. Proszę Cię.
Chodziło mi tylko o ten konkretny zarzut. Widzew z tego co pamiętam to akurat faktycznie jechał do nas zdziesiątkowany, zresztą możesz zobaczyć co za no-namy wchodziły z ławki. Jestem ostatnią osobą, która by broniła Franza. Od niego dla mnie gorszą opcją byłby tylko Stawowy.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Stary 19.06.2013, 11:38
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Ale mi nawet nie chodzi o Euro...Z tym ustawieniem go obok Lato może trochę przesadziłem, co nie zmienia faktu, że będąc selekcjonerem z każdym kolejnym tygodniem coraz bardziej się kompromitował, kłamał, łgał ludziom w żywe oczy. Przede wszystkim zrobił z reprezentacji bazar. Najpierw mówił o jednym Arboledzie, a potem zaczął rozdawać paszporty na prawo i lewo. Cyrk z Borucem i Żewłakowem, Wasilewskim, bieganie po komendach, latanie do brukowców z niemieckim dowodem, sprawa korupcji w Zagłębiu, Barry'ego Solano, mam dalej wymieniać? Po kompromitacji na Euro mówi, że nic by nie zmienił, ludzie znający się na piłce dziękują mu za emocje, z Ratyzboną nie utrzymał się, ani nie spadł. Przyszedł do Wisły i na dzień dobry wywalił 2 legendy klubu, sprowadził syna kolegi z IV ligi. Strach pomyśleć co będzie dalej.

O jakim tandetnym i plotkarskim portalu mówisz? Strzelam-weszło? Nie przepadam za nimi, to prawda, że bazują na krytyce i przypierdzielaniu się do wszystkiego, ale to nie znaczy, że w kilku kwestiach się z nimi nie zgadzam. Podobnie jak oni, czy wielu ludzi związanych z piłką nie popierałem rozdawania paszportów na lewo i prawo.

I nie, nie miałem biletu na 1/4. Ta "kadra" stała się dla mnie obojętna na wiele miesięcy przed rozpoczęciem turnieju.

Jego osiągnięcia sportowe w ostatnich latach to inna sprawa.

Kończę temat Smudy.

No ok, ale wypadało by też wspomnieć o sukcesach. Finał LM kibice w Dortmundzie mu długo nie zapomną, podobnie jak Irakijczycy bo to dzieki Francowi obalono dyktatora. A co z wodowaniem na rzece Hudson? Dzięki zimnej krwi zapanował nad paniką załogi i ogromną maszyna, ten manewr przeszedł do historii lotnictwa.
A "arabska wiosna ludów" ? Przecież to wszystko zaczęło się od Smudy, niezapominajmy o tym.

Sam widzisz . Można go obwiniać za całe zło, jednak to o tych dobrych uczynkach krążyć będą legendy.

jeśli chodzi o jego wypowiedzi, to racja .......i straszne kocopoły. Tylko wydaje mi się że on nie mówi tego co chce powiedzieć, tzn mysli co innego a usta co innego. Bez wątpliwości, biegli by uznali go za niepoczytalnego i zwolnili z odpowiedzialności za wypowiadane zdania.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.06.2013 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując
Ajax
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 19.06.2013, 11:57
W zeszłą niedzielę był na obiedzie u Smudów i sobie chwalił.
To jest poważne info czy jakiś żarcik? (pytam się serio )
nesta napisał(a):Wyświetl post
Część osób ma trudność żeby zrozumieć, ze przyjaźnie/układy są czymś znanym jedynie wąskiej liczbie osób. Wiążą się z uczestnictwem w ruchu kibicowskim,(...)i wieloma szlachetnymi(...)inicjatywami. Pretensje do pana/pani X, który od lat chodzi na Wisłę, niezależnie od wyników, ale nie ma ochoty na bratanie się, włączanie w tego typu akcje, jest kibicem jakich tysiące, pretensje ze nie skacze w gore jak obca dla niego drużyna świętuje mistrza na stadionie jego klubu(...)są po prostu głupie
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 19.06.2013, 13:19
No ok, ale wypadało by też wspomnieć o sukcesach. Finał LM kibice w Dortmundzie mu długo nie zapomną, podobnie jak Irakijczycy bo to dzieki Francowi obalono dyktatora. A co z wodowaniem na rzece Hudson? Dzięki zimnej krwi zapanował nad paniką załogi i ogromną maszyna, ten manewr przeszedł do historii lotnictwa.
A "arabska wiosna ludów" ? Przecież to wszystko zaczęło się od Smudy, niezapominajmy o tym.

Sam widzisz . Można go obwiniać za całe zło, jednak to o tych dobrych uczynkach krążyć będą legendy.

jeśli chodzi o jego wypowiedzi, to racja .......i straszne kocopoły. Tylko wydaje mi się że on nie mówi tego co chce powiedzieć, tzn mysli co innego a usta co innego. Bez wątpliwości, biegli by uznali go za niepoczytalnego i zwolnili z odpowiedzialności za wypowiadane zdania.
Ja pamiętam Smude który potrafił powiedziec to co myśli, to co mu na sercu leży, wtedy był jakiś taki bardziej naturalny. Pamiętam jak wprowadzali wymogi licencji dla trenerów, kiedy on skomentował to tym, że kupi sobie to na bazarze. Wtedy też odnosił jakieś sukcesy, kiedy lubił niepokornych piłkarzy. Teraz się zmienił i to niestety na gorsze. Już nie jest tak barwną postacią, zawsze miałem go za gościa który leje na system, puki nie został selekcjonerem, wtedy z miejsca stał się mietką fają. Szkoda bo takiego kogoś brakuje w naszej dzisiejszej piłce. Jeszce chyba Lenczyk potrafi powiedziec o rzeczach które go gnębią.
Mam tylko nadzieję, że Wisły Smuda nie spuści z ligi i że ten wybryk z synem koleżki będzie jednorazowy.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.06.2013, 14:12

http://youtu.be/4SbG_Fw5AUs?t=7m25s
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 19.06.2013, 15:15
rozarian napisał(a):Wyświetl post

http://youtu.be/4SbG_Fw5AUs?t=7m25s
idealny obraz sytuacji obecnej
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.06.2013, 18:05
Jak go zakontraktowali to powiedziałem sobie: spokojnie zobaczymy jak jego zespół będzie grał, ale po jego ostatnich ruchach, czyli wy.......eniu Kosowskiego i Sobolewskiego, sprowadzeniu podawacza piłek z IV ligi niemieckiej jestem święcie przekonany, że ten debil spuści nas do I ligi jak nie w tym to w następnym sezonie.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 19.06.2013, 18:37
A ja za to jestem pewien że wy...ienie Kosowskiego i Sobolewskiego wyjdzie nam na dobre.
Dragon Ball Forever
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.06.2013, 18:41
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
A ja za to jestem pewien że wy...ienie Kosowskiego i Sobolewskiego wyjdzie nam na dobre.
Niektórzy tak pisali po wywaleniu Kosy vol. 2 . "Po co nam on, mamy reprezentanta polski Łobodzińskiego". W Sumie na miejscu Kamila i Radka to bym się cieszył, że nie będą musieli na stare lata zapierd.. u takiego "trenera" Degradacja sportowa i mentalna.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 19.06.2013, 18:59
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy tak pisali po wywaleniu Kosy vol. 2 . "Po co nam on, mamy reprezentanta polski Łobodzińskiego". W Sumie na miejscu Kamila i Radka to bym się cieszył, że nie będą musieli na stare lata zapierd.. u takiego "trenera" Degradacja sportowa i mentalna.
A może Smudas bał się że go starszyzna potraktuje jak Petrescu? Sprzedadzą bez mydła?
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 20.06.2013, 08:08
On od czasu jak poszedł do Legii zmienił podejście, Ci niej grzeczni z którymi potrafił się dogadać czy jakoś ich ustawić stali się jego największymi wrogami. Zaczęło się budowanie na sprawdzonych nazwiskach, przecież on im tak chyba 4 kontuzjogennych emerytów z Widzewa sprowadził.

Poszedł w coś takiego że po co się użerać jak ma swoich i na nich postawi. I tak robi. A że tutaj mu znów dali wolną rękę to może sobie wymyślać.

Szatnia ma Smudę przeczytanego, od początku do końca. On się łudzi że jak wy.......i starszyznę to go młodzież posłucha jako wodza, jednak ta dzisiejsza młodzież ani go nie posłucha ani nie da mu wyników.

C.K. Dezerterzy idealnie pasują.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Banita

Od: 02.2012

Stary 21.06.2013, 00:22
Drodzy znafcy i eksperci rozkminiający na 100 sposobów i przekomarzający się na temat plusów i minusów Franciszka...

otóż:

daleki jestem od przepowiadania czarnej przyszłości naszego klubu, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami ten jeden jedyny raz zrobię wyjątek:::::

Z Franciszkiem czerwonym indorem będzie tak samo lub bardzo podobnie jak z Kasperczakiem za drugiej kadencji..

Proste? Banalne, a nikt na to nie wpadł :]

dziękuję za uwagę.

ps. lub nawet gorzej.
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.06.2013, 22:19
Chyba nie było wrzucane:
Smuda w Wiśle łata dziury
http://wisla-krakow.przegladsportowy...647,1,727.html

Odpowiedz cytując
moce
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 22.06.2013, 00:19
Smuda to dobry wybor sezon bedziemy grac opierajac sie na ambicji walce i dyscyplinie jesli dogada sie z chlopakami wstydu nie bedzie oczywiscie mierzac sily na zamiary jesli chodzi o Sobola to osobiscie uwazam ze powinien zostac u nas jeszcze sezon co do Kosowskiego Kamil nic nie wniosl ani na boisko ani do szatni to sie z nim pozegnali bajki o budowie nowej silnej Wisly i jednoczesnie sprowadzanie pilkarzy zapchajdziur raczej sie wykluczaja wiec jak dla mnie kolejny sredni sezon przed nami
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów