The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Błaszczu_WIŚLAK
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.05.2016, 16:45. Koszykarki Wisły Kraków sezon 2016/17
Jak oceniacie nowe transfery? Szykuje się lepsza kadra niż w ubiegłym sezonie
Odpowiedz cytując
Ałgaja
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 09.06.2016, 10:08
Kadra ciekawsza ;-) a umiejętnościami jakoś pewnie porównywalna. Pod koszem skład silniejszy fizycznie, na obwodzie nie ma gracza klasy Ouvinii, ale jest jedna zawodniczka więcej i niezwykle zdolna młoda belgijka.
Inna sprawa, to że po tym jak rok temu udało się ugrać 8kę euroligii składem który "na papierze" nie miał prawa tego osiągnąć, to powtórzenie tego wyniku będzie bardzo trudne, bo ten skład też raczej na 8kę nie będzie (choć zobaczymy jeszcze losowanie euroligii).
Co do Mistrzostwa Polski - na dziś cieszy to, że mamy na pewno 3 najlepsze polskie zawodniczki czyli Kobryn, Żurowską, Ziętare, to jednak sporo przy przepisie o 2 Polkach na parkiecie.
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.08.2016, 07:37
Żurcegły już nie ma w składzie - ciąża.
Szkoda, że teraz, a nie troszkę wcześniej, kiedy wybór zawodniczek na krajowym rynku był większy, ale na to się nie poradzi. Zresztą i tak ciężko ją będzie zastąpić, Polek zbyt wiele dobrych nie ma. Jestem bardzo ciekaw, kogo wezmą w zastępstwo.
Co do składu - osobiście trochę mi szkoda, że aż tak się pozmieniał. Krysi żal.
Odpowiedz cytując
rav
Złośliwy Admin

Stary 21.08.2016, 20:52
W finałach z kontuzją, a zrobiła różnicę. Gdyby nie ona nie byłoby złota.

Spore wyzwanie, żeby to wszystko szybko sklecić. Pierwsze mecze już pięć tygodni po starcie treningów.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Senior Member

Stary 14.09.2016, 17:55
Eugoligowy mecz koszykarek WislaCanPack z Dynamem Kursk 26.10 zostanie rozegrany w Tauron Arenie Kraków.
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Stary 20.09.2016, 21:20
Witam.
W zeszłym roku chyba nie można było biletów kupić przez internet, czy się mylę? Bo nie pamiętam, jak kupowałem.

W tym roku można, to dobrze, choć mówiąc szczerze nie trawię portalu kupbilet.pl
W innych serwisach nie muszę dopłacać do szybkiego przelewu, chociażby płacąc z Allegro.
Tutaj są dodatkowe koszty, a przelewy24 z tego, co słyszę (i co pamiętam z wcześniejszych moich prób) nie działa najlepiej - pewniej zrobić zwykły przelew z danych otrzymanych na e-mail.

A już kompletnie nie rozumiem dlaczego płacąc 30zł muszę dopłacać 2 zł (lub 18, jeśli chcę dostać kurierem) za...bilet, który mam sobie sam wydrukować. Nie kapuję w takim razie za co płacę 30zł na kupbilet.pl, nie za bilet?
Dobrze, że za przestąpienie progu Areny nie każe sobie kupbilet.pl dopłacać, albo za obrócenie kołowrotka przy wejściu.

Abstrahując od wyciągania dodatkowej kasy przez kupbilet polecam każdemu wizytę na tym meczu, na wygraną bym się nie nastawiał, ale trzeba pokazać "Januszom" od siatkówki jak wyglądać ma doping i atmosfera na hali.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Senior Member

Stary 20.09.2016, 21:50
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Witam.
W zeszłym roku chyba nie można było biletów kupić przez internet, czy się mylę? Bo nie pamiętam, jak kupowałem.

W tym roku można, to dobrze, choć mówiąc szczerze nie trawię portalu kupbilet.pl
W innych serwisach nie muszę dopłacać do szybkiego przelewu, chociażby płacąc z Allegro.
Tutaj są dodatkowe koszty, a przelewy24 z tego, co słyszę (i co pamiętam z wcześniejszych moich prób) nie działa najlepiej - pewniej zrobić zwykły przelew z danych otrzymanych na e-mail.

A już kompletnie nie rozumiem dlaczego płacąc 30zł muszę dopłacać 2 zł (lub 18, jeśli chcę dostać kurierem) za...bilet, który mam sobie sam wydrukować. Nie kapuję w takim razie za co płacę 30zł na kupbilet.pl, nie za bilet?
Dobrze, że za przestąpienie progu Areny nie każe sobie kupbilet.pl dopłacać, albo za obrócenie kołowrotka przy wejściu.

Abstrahując od wyciągania dodatkowej kasy przez kupbilet polecam każdemu wizytę na tym meczu, na wygraną bym się nie nastawiał, ale trzeba pokazać "Januszom" od siatkówki jak wyglądać ma doping i atmosfera na hali.

Sami hali nie wypełnimy, już na pierwszym meczu było wiele przypadkowych twarzy i dobrze, bo od tego są takie mecze, żeby pokazać się. Wtedy nie było kompletu (chociaż chyba wszystkie bilety były sprzedane a nie rozłożono wszystkie trybuny) a hala była nówką i ludzie chcieli po raz pierwszy ją zobaczyć prawie za darmo. Teraz będzie dużo trudniej ją wypełnić więc dostępność biletów przez internet jest strzałem w dziesiątkę. Bilety na młyn i tak są tylko stacjonarnie dostępne więc jak zejdą wszystkie to się pewnie pulę internetową zmniejszy.
Odpowiedz cytując
rav
Złośliwy Admin

Stary 21.09.2016, 18:57
Bardzo jestem ciekaw frekwencji. Jakoś tak mam wrażenie, że wydarzenie promowane jest z nieco mniejszą pompą niż dwa lata temu. Przez skórę czuć, że są ważniejsze sprawy, a dodatkowo Kraków Arena zdążyła mieszkańcom Krakowa i okolic spowszechnieć. Ale może nie będzie źle i te 10 tys. się pojawi. I powinno być fajnie - doping w hali zawsze super niesie. Więc zapraszam i polecam.

danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Tutaj są dodatkowe koszty, a przelewy24 z tego, co słyszę (i co pamiętam z wcześniejszych moich prób) nie działa najlepiej - pewniej zrobić zwykły przelew z danych otrzymanych na e-mail. (...)
Wielokrotnie płaciłem przez przelewy24 i nie miałem nigdy problemów. Natomiast pierwszy raz korzystam z kupbilet i ponad 30 godzin od ręcznie wykonanego przelewu nie są w stanie zatwierdzić rezerwacji mojego biletu - mimo że w tym czasie ich bank miał przynajmniej 4 sesje przychodzące.

O ile jestem w stanie zrozumieć kwestię dopłaty do płatności elektronicznej (zapewne sprzedaż biletów jest niskomarżowa, więc w skrajnych przypadkach koszt obsługi płatności przekroczyłby zarobek kupbilet) to opłata za samodzielny wydruk biletu to kpina z ludzi.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Senior Member

Stary 22.09.2016, 22:47
Na promocję jeszcze sporo czasu, więc może uda się zrobić frekwencję over 10k
Jeżeli pierwszego dnia poszło 1.5k biletów to jestem pozytywnie zaskoczony.
Odpowiedz cytując
Oxydrene
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 01.10.2016, 18:53
Można jeszcze kupować bilety w hali Wisły?
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 12.10.2016, 11:39
jaki jest stan biletowy na dzień dzisiejszy na Tauron arene?
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Senior Member

Stary 12.10.2016, 17:48
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
jaki jest stan biletowy na dzień dzisiejszy na Tauron arene?
Niecałe 7 tysięcy sprzedane.
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 04.11.2016, 13:08
Dlaczego oficjalnie było podawane, że na mecz Tauron Arenie sprzedano ponad 11 tyś biletów a hala tak naprawdę nie była wypełniona nawet w połowie? Po co taka ściema...?
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Stary 01.02.2017, 15:19
Gdyby ktoś się chciał zabrać na wyjazd do Polkowic, proszę o info na prv.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów