The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 58 9,93%
Prawo i Sprawiedliwość 145 24,83%
Twój Ruch 9 1,54%
Polskie Stronnictwo Ludowe 4 0,68%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 13 2,23%
Solidarna Polska 4 0,68%
Polska Razem 36 6,16%
Kongres Nowej Prawicy 157 26,88%
Ruch Narodowy 91 15,58%
Dziękuje nie głosuje! 67 11,47%
Głosujących: 584. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Senior Member

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2017, 17:25
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Wiele osób w Polsce ma mentalność wschodnią(już kiedyś była o tym rozmowa... kto pamięta poprzedni ustrój, to nie było tak że byli jacyś źli komuniści vs naród, ojj nie) i tutaj też się takie postacie objawiają(np. teksty o silnej ręce Putina). Demokracji się jeszcze uczymy. Niezależność, kontrolowanie siebie przez różne władze i instytucje, to jest podstawa. Takie USA są wzorem pod względem siły i równowagi. Oszołom wygrał wybory, to sąd każde jego niekonstytucyjne działanie może zablokować, a służby prowadzą śledztwa w/s kontaktów z Rosją. Jednocześnie jego partia bez problemu może go pozbawić władzy(u nas marszałek sejmu nie potrafi wyłączyć mikrofonu szaleńcowi Kaczyńskiemu) i przy okazji otwarcie go krytykuje. U nas wodzowie, wataszki, esbecy... Kto na takie zdradzieckie gęby, jak Piotrowicz głosuje? Na pewno nie są to normalni ludzie, a raczej zapatrzeni na wschód(wolna droga, można się przeprowadzić... jakoś inni obywatele wybierają raczej cywilizowane, demokratyczne państwa).

Pomijam kwestie 500+ i tego jak obciążyli ludzi dodatkowymi podatkami, bo to dyskusja na wiele stron.
Misiu kolorowy, czymże się różni ten Piotrowicz od całej plejady komuszego ścierwa w sądownictwie, łącznie z guru Rzeplińskim na czele?
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 20.07.2017, 18:02
@serek
patrzcie patrzcie co robiło PO - ulubiony argument.

Czyli własne sk.urwysynstwo można usprawiedliwiać czyimś.

Cytat:
Dlaczego macie taki tupet żeby z jakiegoś Ziobry, Kaczyńskiego czy Macierewicza robić najgorsze szmaty w sytuacji gdzie ćwierć wieku w Polsce był przekręt na przekręcie, układy, rozkradanie i wyprzedaż tego Państwa, ludzie PZPRu dosłownie wszędzie, polskojęzyczne media ale niekoniecznie myślące po polsku czy też brak poszanowania dla Polski, Polaków, patriotów i bohaterów, którzy zginęli w walce za ten kraj?
Byli, są i będą dopóki w naturalny sposób nie znikną. Czymże PiS zasłużył się dla poszanowania Polaków i patriotów? Tym, że mówi, że Wyklęci są si? Czy tym, że każdego kto chociażby liznął partii chcą ukamienować, najlepiej publicznie? W dupie mają jakikolwiek patriotyzm, poza tym, który się dobrze sprzeda - a sprzedaje się całkiem dobrze, zwłaszcza w określonej grupie docelowej.

Pewnie kiedyś sam dojdziesz do tego, że patriotyzm to raczej duma z pochodzenia, a nie historii.
Powód: 10znakow
Ostatnio edytowane przez azor : 20.07.2017 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 20.07.2017, 18:53
Sorry za post pod postem, ale nie dało się drugi raz edytować.

Wiem że to też persona non grata, ale chyba lepiej od Stanowskiego nie dało się tego podsumować :

Cytat:
Ogromny niesmak. I zażenowanie. Ale w sumie, dlaczego? Czy interesuje mnie jakoś przesadnie kwestia Sądu Najwyższego? Może to z mojej strony płytkie albo nawet prymitywne, ale nie do końca. Mam 35 lat, moje drogi nigdy nie przecięły się z drogami Sądu Najwyższego i mam nadzieję, że tak pozostanie. Nie jest to instytucja, której obecność na co dzień odczuwałem. Zaraz sto mądrych osób wytknie mi w jakiej nieświadomości żyłem i jak bardzo Sąd Najwyższy jest kluczowy dla mojego życia, trudno.

Ale jednak coś pęka. Nie chodzi o tę czy inną ustawę. Chodzi o arogancję, butę, chamstwo, zrobienie Polakom wody z mózgów, wytresowanie małpek, które z sekciarskim zapałem powtarzają idiotyczne hasła. I które nie widzą nic niestosownego nawet wtedy, gdy komunistyczny prokurator „dekomunizuje sądy”. Komuch dekomunizuje, a stojący przed nim młodzi parlamentarzyści – nawet jeśli intelektualnie mnie nie porywają, jak cała ta nowoczesna gromadka czy inny Szczerba – nazywani są ubeckim pomiotem. Wtedy we mnie się coś buntuje.

Nie głosowałem na żadną partię, która dostała się do sejmu. Wyniki dobrze pamiętam. PiS nie zgarnął ani 40, ani 50, ani 60, ani 70, ani 80, ani tym bardziej 90 procent głosów, tylko 37,5, a to mniej niż PO cztery lata wcześniej. Ale nawet gdyby miał ich 90 i nawet gdyby cała opozycja zdołała do parlamentu wprowadzić jednego posła, to ten jeden poseł zasługuje na zwykły ludzki szacunek. Jeśli ktoś traktuje posłów PO, Nowoczesnej czy Kukiza jak śmieci, to jak śmieci traktuje ludzi, którzy na tych posłów zagłosowali. A było ich więcej niż tych, którzy oddali głos na PiS. Mówiąc krótko, szmacony jest ten osławiony suweren.

Jeśli mój hipotetyczny poseł – taki, na którego oddałem głos – jest w mniejszości, to jednak chciałbym, aby mógł wykonywać swoją pracę rzetelnie. Żeby mógł zapoznać się z prawem, nad którym się głosuje. Żeby mógł zapoznać się z poprawkami, które należy odrzucić lub przyjąć. Żeby wprowadzenie istotnych zmian w prawie poprzedzone było refleksją i dyskusją, w której może wciąż udział. W przeciwnym razie czuję się tak jakby mnie – wyborcy – odebrano prawa obywatelskie. Mój przedstawiciel traktowany jest jak szczur tuż przed deratyzacją.

Wczoraj poseł Suski zapytał: - A na co mamy czekać? Mamy działać powoli, bo opozycja tak chce? Nie, macie działać powoli, by nie odzierać sejmu z jego powagi. Jeśli chcecie lepszej Polski i lepszego prawa, to rozumiem, że takiego, które będzie obowiązywać także w 2036 roku. Skąd więc ten pośpiech? Skąd pragnienie, by zdążyć przed wakacjami? Ech, po co wam wakacje chciałbym zapytać, ale to już inny temat. Powiedzcie, po co przepychanie ustaw kolanem, po uprzednim znokautowaniu wszystkich, którzy zawadzali? Po co te wrzaski „zamknijcie mordy”? Czy pani Pawłowicz każe zamknąć mordy milionom Polaków?

W Polsce prawie nikt nie lubi sądów. Jak dobrze ujął to poseł Liroy, trzeba naprawdę wybitnie utalentowanym, by sprawić, że ludzie będą tej grupy zawodowej bronić. A bronią. I jeśli ludzie wychodzą na ulice to wypadałoby im powiedzieć: - Zobaczcie, ta ustawa nie jest taka zła, bo to czy tamto… Nagłe zmiany wywołują nagłe reakcje.

Beata Kempa mówi: - Ale my nie strzelamy do ludzi, to nas różni.

Moim zdaniem was różni to, że macie na ludzi – tych na ulicy – za przeproszeniem totalnie wyjebane. Wyhodowaliście grono wyznawców i jak patrzę na niektórych to mam wrażenie, że pierwszy raz w życiu poczuli, że - po serii upokorzeń w pracy, szkole czy w domu – należą do zwycięskiej drużyny i że to jakiś mecz dwóch zespołów rugby. Nic nigdy nie znaczyli, więc hasła o sprawiedliwości społecznej i odzyskanej dumie trafiają na żyzny grunt. Im nie musicie tłumaczyć się z nieruchomości przejętych od państwa w centrum Warszawy, za to można rzucić pożywkę w postaci afery reprywatyzacyjnej (która mnie oczywiście oburza, podobnie jak oburzają mnie nieruchomości środowiska PiS). Nie trzeba im tłumaczyć się z komunistycznego prokuratora, bo dla nich „nasz komunistyczny prokurator to dobry prokurator”. Ba, im nawet można wmówić, że ów prokurator jest patriotą, a ktoś kto w czasie komuny przesiedział wiele lat w więzieniu tak naprawdę czerwonym ścierwem, wcześniej odpowiednia zakamuflowanym. Ale rany, na Boga. Naprawdę liczba przygłupów, którzy to wszystko kupią jest ograniczona. Spora, ale ograniczona. Gdyby była większa, może dzisiaj mielibyście wystarczająco mandatów, by konstytucja stała się dla was przestarzałą ciekawostką. Ale tyle nie macie. Może kiedyś. A może nigdy.

Moja prośba brzmi następująco: zacznijcie działać tak, by ludzie, którzy gardzą Platformą Obywatelską, nie zaczęli za nią tęsknić. Obiecałem sobie kiedyś, że nigdy przenigdy nie zagłosuję na PO, a nienawidzę łamać własnych postanowień.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary 20.07.2017, 19:02
azor napisał(a):Wyświetl post
@serek
patrzcie patrzcie co robiło PO - ulubiony argument.

Czyli własne sk.urwysynstwo można usprawiedliwiać czyimś..
Cóż kolego - ja nie o tym. Nie usprawiedliwiam "sk.urwysyństwa" (choć akurat nie widzę tego s....ysyństwa, ale to temat na inną rozmowę). Pytam tylko, czym różnią się przytaczane przykłady "Piotrowiczów", od ludzi, których nazwałem ogólnie i jako jednostkę?

Skoro niczym, to dlaczego nie widziałem wpisów potępienia osób od wskazywania palcem na Piotrowicza, gdy sądownictwo sięgało dna?
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 20.07.2017, 20:12
....a prokurator stanu wojennego jest twarzą "reformy" wymiaru sprawiedliwości i nawołuje z trybuny sejmowej "precz z komuną" i żąda wyjebania komunistów z życia publicznego, a gość powyżej nie widzi w tym s....ysyństwa <lol>
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary 20.07.2017, 20:17
Gość powyżej nie o tym pisze lolu

ps. btw, sprawdź kto krzyczy "precz z komuną" na spędach "obrońców demokracji"
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.07.2017, 21:39
Stanowski to pożyteczny idiota.
Nie chce mi się nawet wypunktowywać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.07.2017, 07:31
Cytat:
Niezmiennie potrafisz mnie rozbawić, podobały się w Hamburgu postępowe, europejskie scenki?

Po kategorii osób biorących 500+ z uśmiechem na twarzy nie spodziewam się refleksji żadnej. Na szczęście sporo młodych powoli zaczyna się angażować w obecną sytuację i mamy promyk szans za 2 lub 6 lat.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary 21.07.2017, 08:14
Rozumiem, że zaliczasz mnie do grupy osób biorącej 500+?

Minęły prawie dwa lata, w tym czasie pod rządami PiS:

- miała rozpętać się wojna z Rosją
- mieliśmy być izolowani na arenie międzynarodowej
- mieliśmy przez wspomniane 500+ zbankrutować
- wzrost gospodarczy miał lecieć na łeb na szyję
- ratingi jak wyżej
- waluty miały drożeć
- paliwo również

Do tego rozumiem dorzucamy teraz sądownictwo, które z niezależnego stanie się zależne od jednej partii? Co jeszcze?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 21.07.2017 o godz. 08:23.
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Stary 21.07.2017, 09:26
Liberalne państwo prawa z komunistami w stylu Piotrowicza przepychającymi ustawy. Przecież wiesz na kogo głosowałeś. Nie ja będę musiał się wstydzić w przyszłości
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 21.07.2017, 09:37
a wy zawsze o przyszłości.
Kiedy rządziła złodziejska klika z PO nie myśleliście o wstydzie w przyszłości?
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Stary 21.07.2017, 09:52
Czemu miałem myśleć o jakimś wstydzie skoro PO mi kompletnie zwiewała. PiS mi mniej zwiewa i mam nadzieję, że takim klakierom pisowskim po ich rządach nie będzie do śmiechu
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.07.2017, 10:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Czemu miałem myśleć o jakimś wstydzie skoro PO mi kompletnie zwiewała. PiS mi mniej zwiewa i mam nadzieję, że takim klakierom pisowskim po ich rządach nie będzie do śmiechu
PiS mimo Twoich prognoz ciągle ma wysokie (38%) poparcie i jeszcze wzrośnie gdy sądy, już teraz państwowe, zajmą się sprawą "frankowiczów" i nakażą bankom zwracać im pieniądze.
Tak się buduje wierną bazę wyborców.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Stary 21.07.2017, 10:38
Oczywiście z tym zgoda. Świetnie rozegrana kwestia szkodliwego dla Polski 500+ daje efekt. Z rodzinami jest to rezerwuar wyborców rzędu 3 mln osób co przy rodzimym elektoracie PiS ok. 5 mln robi robotę.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary 21.07.2017, 11:30
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Liberalne państwo prawa z komunistami w stylu Piotrowicza przepychającymi ustawy. Przecież wiesz na kogo głosowałeś. Nie ja będę musiał się wstydzić w przyszłości
Nie będę nigdy bronił komucha, nie pasuje mi w PiS tak Piotrowicz, jak i cała reszta czerwonych, którzy tam są i nigdy temu nie przeczyłem. Problem w tym, że w Polsce partii bez czerwonych ze świecą szukać - na kogo mam więc głosować? Na partię, w której czerwoni są, a mimo wszystko ograniczają tej zarazie przywileje, czy na partię, w której czerwoni mają się zajebiście i będą się mieć zajebiście w czasach rządów tejże partii?

Wybacz, kilka razy głosowałem w zgodzie z sumieniem, nic mi to nie dało poza w....ianiem się podczas kolejnych rządów pomagdalenkowych...
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Stary 21.07.2017, 11:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, kilka razy głosowałem w zgodzie z sumieniem, nic mi to nie dało poza w....ianiem się podczas kolejnych rządów pomagdalenkowych...
Jarek Kaczyński i Krystyna Pawłowicz byli w trakcie obrad okrągłego stołu tylko przypadkowymi przechodniami, bo była ładna pogoda

A co do ograniczania tej "zarazie" przywilejów - czy jest różnica czy kradną i kombinują komuniści czy nie-komuniści? Dla mnie nie ma, efekt jest taki sam. Z twoich wpisów wydaje się, że najważniejszy jest cel - wytępić komunistów. A że przy okazji oberwie się w zdecydowanej większości innym to trudno. Cel uświęca środki.

Ta "zaraza" tak kradła i opanowała Polskę, że dopuściła do zdobycia przez PiS większości w Sejmie. To z pewnością tylko zasłona dymna, która wymknęła im się spod kontroli. A może nie, to też było wcześniej zaplanowane.

Co do twojego wyliczenia tego co się "miało stać pod rządami PiS", to chyba sam wiesz doskonale, że w polityce mało rzeczy dzieje się z dnia na dzień. Do podsumowania ich rządów dojdziemy w odpowiednim czasie. Idąc jednak twoim tropem, wypada stwierdzić, że 8 lat rządów PO nie było takie złe, wręcz przeciwnie - było świetne, bo Państwo funkcjonuje wspaniale. Dramatycznie złe rządy PO przez 8 lat nie sprawiły, że gospodarka upadła, nie zbankrutowaliśmy przez 500+, mieliśmy złe ratingi i wojnę z Rosją.

Prawda jest taka, że PiS tak naprawdę walnie w momencie, w którym zacznie brakować im kasy. Obecne prognozy wzrostu PKB na poziomie 4% są dla nich jak dar niebios.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 21.07.2017 o godz. 12:00.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Senior Member

Stary 21.07.2017, 12:26
Z pamięci, ale w rozmowach w Magdalence ani Jarek, ani Krycha nie wzięli udziału W obradach okrągłego stołu i owszem. Daleko mi jednak do wniosków, że każdy kto uczestniczył w tym wydarzeniu chciał dogadać się z komuchami (może tak, może nie - nie wiem).

Nie ma dla mnie różnicy, kto kombinuje. Wytępić, a raczej pozbawić komunistów przywilejów - to dość istotny cel. Komu się oberwie poza nimi - jesteś w stanie podać jakieś przykłady?

Ta zaraza jest mocno "umocowana", jeśli uważasz, że nie - Twoja sprawa... Możesz nawet pisać, że to bzdury i teoria spiskowa, nie zabronię Ci przecież

Moje wyliczenie z przymrużeniem oka - jak sam zauważyłeś, rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Może więc zamiast straszyć strasznym Kaczorem poczekamy... Następne wybory za dwa lata, jeśli będą odpierdalać szopki nikt na nich nie zagłosuje. Mam tylko nadzieję, że Polacy wtedy rzeczywiście przejrzą na oczy i nie zagłosują ponownie na twory POpodobne...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 21.07.2017 o godz. 12:38.
Twingo SQUAD 1995
Odpowiedz cytując
funkykoval
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 21.07.2017, 12:43
Z tego co czytam w wykonaniu niektórych kolegów, to sędzią będzie mógł być teraz tylko krewny lub znajomy królika (czyt. Ziobry) albo każdy sędzia będzie musiał należeć do partii (czyt. PiS) - bo tak wygląda w mojej ocenie upolitycznienie sądów porównywalne z PRL
Nie wiem czy to wpływ upałów, ale zalecam schłodzenie głów i przeczytanie tego co się pisze w postach odnosząc się do merytoryki, a nie do pień mediów....
Co do wyboru 15 członków KRS spośród sędziów, nigdzie nie ma w Konstytucji wzmianki kto dokonuje wyboru tych członków, tym samym w dalszym ciągu jednym z członków KRS nie zostanie Framat, emj czy funkykoval - chyba, że któryś z nich spełnia wymóg bycia sędzią (mnie to nie dotyczy)....
Podpieranie się hasłem, że były członek PZPR wprowadza/pilotuje/referuje reformę sądów w celu dokonania zmiany jakiej przez 27 lat nie dokonano, nie dokonano bo status quo odpowiadał postkomuchom i ich aliantom, czyli komuch rozbija postkomunistyczny układ - to brzmi jak Adasiowe ....iozum....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 21.07.2017, 13:23
Radzę wszystkim złym prorokom cofnąć się w tym temacie do dnia kiedy PiS w wyborach rzuciło hasło 500+

Ileż tam było waszego narzekania, czarnowidztwa!
Nic, ale to nic się nie sprawdziło.

Podejrzewam, że Kaczyński i jego doradcy mają więcej wiedzy w lewym palcu lewej stopy niż wy nagromadziliście przez całe życie.

Ośmieszacie się tylko swoim czarnowidztwem.
Ale to już wasz problem. Szkoda, że go nie widzicie.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 21.07.2017, 14:29
Framat jak ktoś widzi czarno to w sumie tak jakby niczego nie widział, nawet miałkości podnoszonych argumentów
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.07.2017, 18:40
AYALA "PiS mimo Twoich prognoz ciągle ma wysokie (38%) poparcie i jeszcze wzrośnie gdy sądy, już teraz państwowe, zajmą się sprawą "frankowiczów" i nakażą bankom zwracać im pieniądze.
Tak się buduje wierną bazę wyborców."

Czy te państwowe, niezależne już sądy SKOKami też się zajmą czy tam wszystko w porządku?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 21.07.2017, 21:47
taaaaa nakażą bankom zwracać pieniądze dobre
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary Wczoraj, 15:31
Cytat:
A co do ograniczania tej "zarazie" przywilejów - czy jest różnica czy kradną i kombinują komuniści czy nie-komuniści? Dla mnie nie ma, efekt jest taki sam.
Dokładnie, nie ma różnicy a teraz wymień jak to PiS okrada Polaków.
Sa już jakieś nagrania od sowy, amber gold nowe itd? Zobaczymy, nie mówię, że jakieś większe wałki nie wyjdą ale na razie jeśli o to chodzi to wszystko jest ok bo PiS jaki jest taki jest ale jeszcze ma hamulce i resztki sumienia.

Połowa tej gadki o złym PiSie to jest zwykła propaganda, oczernianie i wymysły. Media są głównie w Polsce antyPiS więc ta propaganda szybko sprawia, że ludzie zaczynają w nią wierzyć skoro ciągle słychać, ze PiS zły, że Kaczyński źle się odezwał, że Duda miał długopis zły, że protesty pod sejmem. A teraz się cofnijcie 3-5 lat wstecz i co było w mediach? Nic! Nie było tematu, nie było nagonki na PO. Nikogo, oprócz ludzi kumatych, patriotów nie obchodziły protesty antyimigranckie, protesty po ujawnieniu nagrań od sowy. Nikt nie mówił, że ludzie pod sejmem protestują, że policja ich gazuje i bije. Nikogo Bronek na stołku w Japonii, ani Szogun nie obchodzili. Nikogo nie obchodziła kradzież kasy z OFE. I znowu mogę te tysiące przykładów podać. A teraz co chwila wielkie ....a larum bo to bo tamto, z czego połowa rzeczy to jest nagonka wyssana z palca.
Nagle jeden Piotrowicz tak zaczął przeszkadzać, ojejku, jak komuchy i WSIoki dosłownie rządziły polska to nikt nie płakał, a teraz wielki przykład komunistycznego PiSu bo mają jednego czy tam z 5ciu Piotrowiczów. Krzyż na drogę tym pieprzonym komuchom, niech zdychają ale to co robicie jest śmieszne.
Weźcie się ludzie ogarnijcie bo wyszliśmy spod tej rynny, pod którą staliśmy ćwierć wieku na deszcz, więc nie ma co za bardzo płakać, tylko trzeba ten stan utrzymać i walczyć dalej o lepszą Polskę. Nie PiSowską tylko z młodymi patriotami na czele, ale póki co nie ma szans na Polskę nie PiSowską, no chyba, że chcemy POwską lub N.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary Wczoraj, 18:27
Pytanie do kumatych: rozumiem, że USA i Trumpa juz nie lubimy?
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary Wczoraj, 19:08
Coś czuję, że Prezydent Duda zawetuje
Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze Ideały!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary Wczoraj, 22:25
Bez zreformowania ,,nadzwyczajnej kasty'' przeprowadzanie innych reform jest bezcelowe, ponieważ je storpedują w sądach
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary Dzisiaj, 00:24
Cytat:
Pytanie do kumatych: rozumiem, że USA i Trumpa juz nie lubimy?
Nikogo nie lubimy oprócz naszych Braci Węgrów. Polityka to interesy a nie mizianie się po jajach. Bo w gruncie rzeczy, nawet najwięksi lewacy to nacjonaliści pod względem polityki międzynarodowej, bo każdy kraj ciągnie na swoją stronę w relacjach z innymi państwami.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
wester
Member

Od: 08.2016

Stary Dzisiaj, 01:57
Jaroo1 Przyznam szczerze, że Twoje posty są bardzo celne i merytoryczne. Dodam tylko że PiS musi pozbyć się kretów z własnych szeregów. A mają kretów i to czasami naprawdę wysoko w hierarchii.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów