The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 55 9,73%
Prawo i Sprawiedliwość 141 24,96%
Twój Ruch 9 1,59%
Polskie Stronnictwo Ludowe 4 0,71%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 12 2,12%
Solidarna Polska 4 0,71%
Polska Razem 35 6,19%
Kongres Nowej Prawicy 153 27,08%
Ruch Narodowy 90 15,93%
Dziękuje nie głosuje! 62 10,97%
Głosujących: 565. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.02.2017, 20:59
ale przecież w tym raporcie jest 9 baniek rocznie, w w okolicach 90 za okres 04-13 i nikt w 100% nie stwierdza, że ten odpływ jest spowodowany przez korporacje

Cytat:
To nie ma nic wspólnego z heroizmem tylko ze świadomością i zaprzestaniem kolonizacji ekonomicznej Polski. Bo skoro nagle się okazuje, że połowa mediów jest w rękach zagranicznych, duża część firm - nie wiem jaki procent - stoi na kapitale zagranicznym to nagle się okazuje, że jesteśmy kolonizowani. Niby jesteśmy gospodarzem a tak na prawdę coraz mniej mamy do powiedzenia w tym kraju, coraz mniej jest nasze.
Nie chcę tu używać porównań nie na miejscu ale tak to wygląda jakby w Polsce były obozy pracy różnych państw i Polacy pracowali w "swoim" kraju na tych swoich panów zagranicznych.

Tu jest Polska. Tu ma rządzić, zarabiać, dorabiać się, pławić się w luksusach Polak, a nie ktoś inny. Nasza Ziemia, nasze terytorium i my musimy z niego jak najwięcej korzystać, a nie oddawać pole obcym.
A my obecnie zostaliśmy tak zgnojeni, że pany z zachodu przyjeżdżają do Polski kręcić lody, Polacy nie mają z nimi szans bo tamci mają kasę i markę, a szczyt marzeń wielu Polaków to uciec za granicę robić u tych swoich panów z Lidla czy Kauflanda, nawet na kasie w markecie ale tam a nie w Polsce, bo tam więcej zarobią i godniej będą żyć. Żałosne.
Kolonizowanie polskiej gospodarki? Chłopie cały świat kręci się na globalizacji gospodarki, a Ty rzucasz hasłami jakbyśmy byli w XVIII wieku. Jesteśmy zbyt młodym "wolnym" Państwem żeby stawiać warunki i "kolonizatorów" wyganiać. Są tu potrzebni chociażby do tego, żeby nas tej dużej gospodarki troszkę nauczyć - bo z wielu względów jesteśmy pod tym kątem głupkami - i to nie żadna obelga, po prostu nie mamy w tym doświadczenia.

Podam Ci przykład z własnego doświadczenia - miałem okazję pracować w Onecie w trakcie, kiedy ten był przejmowany przez RAS. Różnica w standardach pracy, podejściu do pracowników, profesjonalizmie na każdym kroku była nie do porównania na plus dla RAS. Jako zwykły, szeregowy, gówno znaczący pracownik - pracowało mi się i zarabiało zdecydowanie lepiej. I w dupie miałem czy to obcy kapitał i czy na głównej onetu piszą bzdury czy nie. Jako pracownik nie powiem na RAS złego słowa.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.02.2017, 21:37
Cytat:
Kolonizowanie polskiej gospodarki? Chłopie cały świat kręci się na globalizacji gospodarki, a Ty rzucasz hasłami jakbyśmy byli w XVIII wieku. Jesteśmy zbyt młodym "wolnym" Państwem żeby stawiać warunki i "kolonizatorów" wyganiać. Są tu potrzebni chociażby do tego, żeby nas tej dużej gospodarki troszkę nauczyć - bo z wielu względów jesteśmy pod tym kątem głupkami - i to nie żadna obelga, po prostu nie mamy w tym doświadczenia.
Nie denerwuj się tak. Nie rzucam żadnymi hasłami tylko taka jest prawda. To wszystko jest ze sobą ściśle powiązane i nie przypadkowo z tych państw kolonizowanych, czyli nazwijmy je gorszych, ludzie ciągną (emigracja) do państw lepszych, do tych, które rozdają karty i wysysają kasę z tych słabszych, kolonizują tych słabszych.
Wiadomo, że tam zawsze będzie lepiej bo nie dość, że na swoim podwórku rządzą tacy Niemcy, Francuzi czy Anglicy to jeszcze sobie porobili kolonie w takich Polskach.

Nie wiem czy Ty nic nie rozumiesz, czy specjalnie trollujesz. Ja tu nie piszę, że mamy wszystkich i wszystko obce wyjebać bo musi być prawilnie, wszystko na 100% polskie i po polsku. Tylko piszę, że co za dużo to nie zdrowo i gdzieś ten balans poszedł w złą stronę skoro żyjemy w Polsce a jesteśmy opanowani przez zagraniczne firmy.
Podstawa każdego domu, codzienność - zakupy. To jest skandal, że w tej gałęzi jesteśmy tak opanowani przez obcych. Każdy wydaje kasę na spożywkę i to jest tragedia, że zamiast kupować u siebie to kupujemy u Niemca cy Brytola.
Oddaliśmy im kury znoszące złote jaja - markety, media, telekomunikację, jeszcze tylko kopalnie, lasy i energię dajmy i będzie super.
Jeśli to nie jest kolonizacja to nie wiem co nią jest.
Obudź się, to jest wojna ekonomiczna.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.02.2017, 00:33
azor napisał(a):Wyświetl post

już 15 lat temu pewien zwalczany i ośmieszany przez liberalne media polityk przestrzegał przed tymi kolonizatorami ..https://www.youtube.com/watch?v=vIMZZeClUKw
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 14.02.2017, 01:15
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jednak upierasz się że "mechanizm będzie ten sam co w PL", to napisz mi łaskawie która to firma mająca swoją centralę w Polsce posiada kilkanaście procent w sprzedaży detalicznej w Anglii, Francji czy Niemczech i transferuje zysk do centrali dajmy na to w Warszawie.... Przecież jak wszyscy mają ten problem, to wszyscy....
Niemcy tez mają problem z Chinami i 'wolnym' przepływem kapitału:
https://www.obserwatorfinansowy.pl/t...iemcy-do-muru/

Siła słabszego jest łupem silniejszego. Dlatego tez całkowicie się zgadzam z:
Jedyne "prawa rynku" o jakich można w tej sytuacji mówić, to takie że każdy pilnuje swojego interesu. Brytyjczycy swojego, Amerykanie swojego, my też możemy zacząć pilnować swojego i wcale nie ma to nic wspólnego z "heroicznymi hasłami".
natomiast
Mieszkać i wydawać sporą część pieniędzy tutaj, inwestować w swoją w centralę i działy rozwoju swojej firmy, zatrudniać ludzi, wchodzić na kolejne rynki i transferować dalsze swoje zyski do Polski......... Tak zapytam - całkiem nie złośliwie - miałeś kiedyś w czasie swojej przygody z edukacją taki przedmiot jak ekonomia, albo chociaż logika?
Nie miałem dlatego przyjmę Twoje wyjaśnienie i argumentację. Tyle że nie do końca rozumiem takie uproszczenie polegające na zredukowaniu problemu do 'zysku' i wskazanie wybranych patologicznych branż palcem. Gdyby transfer zysku za granicę i konsumpcja w kraju w którym mieszkają 'wlaściciele' odpowiadały za problem który my mamy, Chiny chyba nie wyrosłyby na potęge gospodarczą.
"Piknik to kibic ale nieśpiewający. Ot tyle, a niektórzy już wyciągają wnioski jakby piknik był podczłowiekiem"
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"Wchodzisz super atmosfera, cały stadion ludzi a potem wychodzi taka ekipa ogórków."
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.02.2017, 08:31
AYALA napisał(a):Wyświetl post
już 15 lat temu pewien zwalczany i ośmieszany przez liberalne media polityk przestrzegał przed tymi kolonizatorami ..https://www.youtube.com/watch?v=vIMZZeClUKw
podpieranie się Lepperem
przedni żart
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 14.02.2017, 13:01
Dowodów na traktowanie Polski jako kolonii jest akurat wiele. Nawet Chiny (gospodarcz) są traktowane inaczej.

- dużo wyższe ceny (realne, nominalne to w ogóle kosmos) tych samych towarów w krajach sąsiednich (kosmetki, RTV, AGD, sport)
- dużo wyższe ceny usług (np. te same biura turystyczne i te same wycieczki można kupić w Krakowie za 400 ojro i za 200 ojro w biurze w Berlinie - ten sam hotel i ten sam pokój)
- siła robocza - można pieprzyć slogany o wydajności Polaków co nie zmienia faktu że wszystkie korpo działają na zasadzie że jeden Polak przejmuje prace 2-10 osób - zależy od projektu - opłacany oczywiście jak stażysta w Macu na Victoria Station
- media i marketing - kiedyś Cejrowski miał na ten temat program - wszędzie tam gdzie lokalny język odmienia przypadki jest to stosowane a u nas? "Kup nową skoda(ę) octavia, itp itd
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
BBudowniczy
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 14.02.2017, 13:27
Się chyba nie zrozumieliśmy bo właśnie dokładnie o to samo mi chodzi
No nie wiem czy o to samo, bo na samym początku zadałeś pytanie "W jaki sposób ci obcy inwestorzy wysysają kasę z naszej gospodarki?", tak jakbyś ten fakt negował lub nie przyjmował do wiadomości.

zamiast biadolić o obcym kapitale, który nas rozkrada - zakasać rękawy i zapierdzielać na tą naszą młodziutką gospodarkę.
Ależ oczywiście, tylko na początku trzeba zdiagnozować dlaczego ta nasza młodziutka gospodarka tak cienko przędzie. Łatwiej będzie "zakasać rękawy" i "zapierdzielać" we właściwym kierunku.

Irytuje mnie jedynie populistyczny "jazgot" , że przez Kauflandy i Lidle nasza gospodarka leży i kwiczy.
Nie tylko przez Kauflandy i Lidle, ale tak - jest to jeden z elementów, który naszej gospodarce nie pomaga. Chyba że uważasz że transferowanie kasy z naszej gospodarki pomaga jej w rozwoju.

Gdyby tych Lidlów itp. nie było, to dopiero byśmy byli w dupie.
A jaką to kosmiczną technologię takie Lidle mają, której nie ma np Lewiatan, Polomarket czy inne typu delikatesy Centrum?

Jako zwykły, szeregowy, gówno znaczący pracownik - pracowało mi się i zarabiało zdecydowanie lepiej. I w dupie miałem czy to obcy kapitał i czy na głównej onetu piszą bzdury czy nie. Jako pracownik nie powiem na RAS złego słowa.
Jesteśmy zbyt młodym "wolnym" Państwem żeby stawiać warunki i "kolonizatorów" wyganiać. Są tu potrzebni chociażby do tego, żeby nas tej dużej gospodarki troszkę nauczyć - bo z wielu względów jesteśmy pod tym kątem głupkami - i to nie żadna obelga, po prostu nie mamy w tym doświadczenia.

Afryka, kraj postkolonialny mocno rozwijający się. Miejscowy pracownik, niech mu będzie Nyankomazor, do swojego towarzysza z pracy: słuchaj Bambo, ty zacofany oszołomie, mam już dość twojego biadolenia na białego człowieka. Dzięki niemu i ja i ty pracujemy w wybudowanej specjalnie dla nas kopalni miedzi, możemy robić zakupy w tym kolorowym, nowoczesnym sklepie wybudowanym także (a jakże!) przez białego człowieka. Zamiast więc biadolić jakieś bzdury o obcym kapitale który nas rozkrada, lepiej zakasaj rękawy i szybciej zapierdzielaj z tą taczką rudy, ku chwale naszej młodziutkiej gospodarki. Jak już się nauczymy ciężkiej pracy i tego jak się te taczki z rudą pcha, to sami kiedyś taką kopalnię założymy, teraz zwyczajnie nie mamy na to doświadczenia i zamiast się na to obrażać, trzeba się cieszyć że biały człowiek nam pomaga i nas cywilizuje. Bo ja, Nyankomazor, kiedyś szeregowy, gówno znaczący hodowca sorga, a teraz poważny brygadzista w poważnej kopalni, nie powiem na mądrego, wspaniałomyślnego białego człowieka złego słowa!
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując
frank
Member

Od: 03.2013

Stary 14.02.2017, 14:19
azor napisał(a):
ą tu potrzebni chociażby do tego, żeby nas tej dużej gospodarki troszkę nauczyć - bo z wielu względów jesteśmy pod tym kątem głupkami - i to nie żadna obelga, po prostu nie mamy w tym doświadczenia
A cóż takiego się od tego RASa nauczyłeś, czego u polskiego pracodawcy nie znajdziesz? Polacy sobie świetnie dają radę, zapewniam Cię. Problem polega na tym, że przy obecnych kosztach prowadzenia biznesu (czasowych i finansowych) opłacalne są tylko przedsiębiorstwa gdzie masz duży zysk. Możesz sobie z powodzeniem prowadzić firmę budowlaną, tylko na to musisz mieć odpowiedni kapitał i kadrę. A z łatwiejszym na początek biznesem typu np. handel używanymi kompaktami będziesz miał już problem, podczas gdy w takiej UK mógłbyś prosperować i rozręcić z tego coś większego (przykład z życia).

azor napisał(a):
Podam Ci przykład z własnego doświadczenia - miałem okazję pracować w Onecie w trakcie, kiedy ten był przejmowany przez RAS. Różnica w standardach pracy, podejściu do pracowników, profesjonalizmie na każdym kroku była nie do porównania na plus dla RAS. Jako zwykły, szeregowy, gówno znaczący pracownik - pracowało mi się i zarabiało zdecydowanie lepiej. I w dupie miałem czy to obcy kapitał i czy na głównej onetu piszą bzdury czy nie. Jako pracownik nie powiem na RAS złego słowa.
Tak się składa, że mój brat też wtedy tam pracował. Nie mógł zbyt wiele negatywnego powiedzieć o pracodawcy tak i przed jak i po przejęciu przez RAS. Nie odczuł szczególnej różnicy. Poza tym może, że po zmianie pojawiły się okazje wypadów służbowych do Niemiec czy Węgier.

Ale rozumiem, że to tylko opinia przeciwko opinii. Jednak ja też miałem okazje pracować i dla jednej mniejszej krakowskiej firmy, i dla Ericpola i jakoś nie mam złego zdania o polskich przedsiębiorcach. W Comarchu też mam znajomych. Kilku z nich narzeka, ale jakoś żaden nie garnie się do zmiany roboty. Wiadome, że zagraniczna firma zapłaci więcej, ale one mają większe możliwości.

Po tym wnoszę, że Polak i tak potrafi prowadzić biznes w środowisku w jakim przyszło mu to robić.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 23.02.2017, 14:49
Jesli sie zgadzacie podpiszcie...

http://www.citizengo.org/pl/fm/41444...enia-w-teatrze

Może ktoś odpowie za tego chorwackiego cwaniaczka, który wykorzystał zaściankowość czy wręcz głupotę pracowników teatru.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back.
May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand. (gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 24.02.2017, 10:40
Wczoraj klub Kukiza opuściły kolejne dwie posłanki, Magdalena Błeńska i Anna Maria Siarkowska. Wraz z Małgorzatą Janowską założą własne koło poselskie Republikanie.

Jak tak dalej pójdzie to nie będe miał na kogo głosować w następnych wyborach

Dziś klub Kukiza złożył fajny projekt obywatelski o Ruchu Drogowym, Możliwość czasowego wyrejestrowania pojazdu, nie karanie kierowców za brak dokumentu prawa jazdy, kamerki personalne u funkcjonariuszy policji i wiele innych zapisów ułatwiających życie Obywatelom. PiS złożył wniosek o odrzucenie tego projektu w pierwszym czytaniu. Kolejna dobra zmiana, bo przecież policjant nie może sprawdzić w bazie czy mamy prawko tylko musi wlepić mandat. Chory kraj.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 24.02.2017, 13:48
Niestety to jest przykre, że tak trudno jest utrzymać na dłuższy czas jakąś partię/ugrupowanie w stałym, silnym składzie bez większych rotacji.
Przez ta ostatnie lata jako ludzie o prawicowych, konserwatywnych lub narodowych pogladach mieliśmy do wyboru w wyborach parlamentarnych do sejmu RP i PE czy samorządowych takie partie jak UPR, KNP, Korwin, RN, Kukiz, PJNy, Marki Jurki czy inne Gowiny i pewnie o 5 innych jeszcze zapomniałem. Mieliśmy takich ludzi, którzy niby już osiągnęłi jakąś pozycję i teraz będą rozwijać skrzydła, tworzyć mocne partie, jak Kukiz, Korwin, Kowalski, Winnicki, Wilk itp. I co? I jajco. To wszystko się szybciej rozmywa niż powstaje. To sa takie pojedyncze strzały na potrzeby jednych wyborów lub jednej kadencji (jak teraz Kukiz? Oby nie)
I jak tu głosowac na kogokolwiek skoro za miesiąc, po wyborach lub za rok tej partii, na którą głosujesz lub człowieka, który im przewodził już nie będzie?
Śmiech na sali co się dzieje na prawej stronie.
Nie wiem sam czy to jest kwestia zbyt wrażliwego podejścia i honoru czy pędu do koryta, obstawiam to drugie bardziej. To pokazuje, że ci ludzie tylko niewiele różnią się od PO-PiSów bo każdy z nich też ma najpierw na celu własne dobro, własne ego, fejm a dopiero później Polskę i dobro kraju.

Ja mam nadzieję, że mimo wszystko przy tym Kukizie wytworzy się jakiś normalny ruch, do tych którzy zostaną dołączą nowi kumaci ludzie, i powoli sytuacja się tam ustabilizuje. Od Kukiza odeszło już z tego co czytałem 10 czy tam 11 posłów. Jak na 16 miesięcy to w uj dużo. Co miesiąc ktoś ucieka, grubo.
Pocieszające jest jedynie to, że jako całość Kukiz tworzy jakiś spójny obraz, tworzą mądrą opozycję, próbują działac merytorycznie i że mają wśród siebie jednostki wybitne czy może "wybitne" bo też stawianie komuś pomników za to, że jest opozycją, która właściwie nic nie musi, wystarczy, że będzie ładnie gadać i już plusuje nie byłoby poważne. Dlatego chciałbym zobaczyć Kukizów przy władzy, przynajmniej w koalicji i ocenić na ile ci ludzie, którzy teraz mi się podoba jak gadają sprawdzą się w praktyce a nie w pustych słowach.
PiS już życie zweryfikowało. Oczywiście te całe lewackie .......enie zlewam, czyli Antoni oszołom, będzie wojna z Rosją, aborcja, aborcja, Kaczyński niedorozwinięty itp to zwykłe bicie piany przez pajaców ale działania typu wszechobecny socjalizm, dalsze zniewalanie ludzi (jakieś 3 lata więzienia za ubicie sobie świni bez zgłaszania gdzieś tam - to jakiś nowy pomysł, o którym wczoraj czytałem), jakieś ordery za zasługi dla obronności kraju dla Misiewicza. Ja jebie. Zrobili sobie prywatny folwark z tego wszystkiego i nic więcej. Ludziom pomagają niewiele, prawa nie upraszczają, sensowne pomysły Kukizów odrzucają. Tragedia.
Pisałem już kiedyś, że trzeba gruntownych zmian a nie pudrowania. PiS pudruje, wiele nie robi, coś tam działa na swój sposób, w części swojej polityki są takimi samymi pajacami jak PO, jedynie światopoglądowo sa lepsi. Niby dobre i to ale jak w takim tempie będa następowały zmiany to zanim się doczekamy normalnej Polski to tysiąc lat minie.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 24.02.2017, 14:50
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I jak tu głosowac na kogokolwiek skoro za miesiąc, po wyborach lub za rok tej partii, na którą głosujesz lub człowieka, który im przewodził już nie będzie?
W obecnej ordynacji jakieś 99% osób głosuje na partię czyli na "jedynki". Nie patrzą w ogóle na kogo głosują, przykładem niech będzie Niesiołowski czy Macierewicz, każdy narzeka a i tak na nich głosują. Dlatego dużo jest głosów, że poseł który odchodzi z jakiejś partii lub przechodzi do innej powinien złożyć mandat poselski, w JOWach sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
Problem z klubem Kukiza jest też taki, że to co było jego siłą czyli ludzie z różnych środowisk (wolnościowcy, narodowcy, republikanie, konserwatyści) jest również jego wadą.
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Może wspólna lista z Korwinem, jeszcze sporo czasu i wiele może się wydarzyć.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 03.03.2017, 10:04
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...ywiad-pis.html Polecam
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.03.2017, 11:35
Samogwałt byłej szefowej radiowej trójki....odejdź i nie wracaj
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 03.03.2017, 15:00
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polity...-kraju/xgxf2hm

"Magda Jethon Była szefowa radiowej "Trójki" medal "Za zasługi dla obronności kraju" odebrała w 2012 r." prychłem

No to Lewaki też mają swojego "misiewicza"
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 03.03.2017, 15:44
Jethon wygrała internet.

Potencjalni napastnicy czytając ten wywiad z litości odpuszczają atak na nasz kraj - medal bez dwóch zdań
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 03.03.2017, 18:30
I śmieszny i straszny ten wywiad. Pokazuje w jak głębokiej d.... jesteśmy jeśli taka ameba piastowała stanowisko szefa jednej z największych rozgłośni w państwie.
"...ja umiem żyć bez kasy wiesz, a Ty się sprzedaj..."
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 03.03.2017, 22:08
Tragedia co się dzieje w tym kraju, debil debila debilem pogania, kur wa kur wę ku rwą pogania a my jesteśmy skazani żeby na to patrzeć i tym żyć. Jak nie Misiewicz to ta jakaś głupia (zresztą wystarczy na nią spojrzeć żeby wiedzieć co sobą reprezentuje), jak nie jakaś Bieńkowska czy Rostowski cwel to ten imbecyl Morawiecki.
Tragedia to jest.
Polityka w Polsce to jest jak koszmar, z którego nie można się obudzić. I sa niby te RNy, Korwiny czy Kukizy ale jak wcześniej było napisane, sami się świetnie w tę politykę wpisują kłócąc się o swoje stołki w swoich niby tych lepszych partiach czy ugrupowaniach. Przecież to wypierdalanie Korwina z jego własnych partii (hehe) to jest cyrk, te gadki Korwina o Hitlerze, gwałceniu kobiet czy paraolimpiadzie to autodestrukcyjne działanie, RN i większość narodowców to tez typowa propaganda tylko na nutę narodową (chociaż tam -wśród narodowców- jest najwięcej ludzi ideowych i im chwała), Kukiz też dobry jajcarz, 50 letni chłop, któremu zaczął Tusk przeszkadzać niecałe 10 lat temu, który nagle sobie przypomniał o magdalence, okrągłym stole i, że jest antybanderowski. Jedyny plus w tym wszystkim to są właśnie młodzi, ogarnięci ludzie od Kukiza i to tyle dobrego w obecnej polskiej polityce.
W nich nadzieje bo reszta to wiadomo, że banda kurew bo albo już się w polityce (nie)sprawdziła albo wiadomo, że jakby do władzy doszli to by był taki sam cyrk jak przez te 28 lat III RP.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 03.03.2017, 23:20
Ale głupia baba Nie wierzę w to co czytam

Wywiad w skrócie...

- Precz z Kaczorem dyktatorem i złym PISem!
- Dlaczego uważa Pani, że Kaczyński jest dyktatorem, a PIS jest zły?
- Bo PIS i Kaczyński są źli, to jest dyktatura i tyle. Mam sto argumentów, ale teraz Panu nie wymienię żadnego, bo nie pamiętam...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.03.2017 o godz. 23:29.
Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze Ideały!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów