The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2017 roku Wisła:
wzmocni się 122 67,03%
osłabi 27 14,84%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 33 18,13%
Głosujących: 182. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Wczoraj, 14:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wasiu - Ty to już tak ciągniesz wszystko pod tezę że żałośnie się to czyta. Gonzalez, Llonch niewypały - co za ludzie...
Reszta faktycznie nie wypaliła (głównie psychika), może poza Spiciciem który chciał za dużo zarabiać i by się przydał.
Videmont sportowo by się obronił ale musiał zdrowo nawywijać.
Valencia - talent ma, ale ewidentnie nie ma głowy.

Przy 0 zł na tranfery uważam że nieźle poszło.
Nie słyszałem o tym Spiciciu. Rzeczywiście szkoda, bo pod koniec sezonu pokazał, że coś potrafił.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary Dzisiaj, 01:41
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie słyszałem o tym Spiciciu. Rzeczywiście szkoda, bo pod koniec sezonu pokazał, że coś potrafił.
Tym bardziej że pewnie pożegnamy Sadloka po zakończeniu jego kontraktu.
Co poradzić?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary Dzisiaj, 12:12
Moje skromne uwagi do polityki transferowej Junco. Nie tylko Kiko odpowiada za wyniki zespołu.

1. Sprowadziliśmy mnóstwo zawodników do ataku, pomocy a niewielu do obrony. Nasza gra obronna kuleje. Niby jest 30 piłkarzy w kadrze a nie ma kto grac na środku i bokach obrony i Gonzales gra podobno z niezaleczoną kontuzją. Tracimy przez to mnóstwo goli

2. Nie jestem przekonany czy tworzenie dużej koloni z jednego kraju jest najlepszym pomysłem. Zamiast wielu nacji w takim tempie w nowym sezonie będziemy mieć Hiszpanów + kilku innych stranierosów + Wojtkowskiego z Buchalikiem. Czy to jest dobry model. Zwłaszcza że mam zastrzeżenia co do korzyści z Hiszpanów poza Carlitosem. Wielu z nich myśli że są przedobrzy technicznie co automatycznie zwalnia ich z gry w obronie i bieganiu. Jednak ich technika nie rekompensuje braku biegania. Pomijam kwestie że będąc w takiej grupie są jak Polacy na Jackowie w Chicago. Żadnej motywacji do nauki lokalnego języka. Jest ich wystarczająco dużo żeby żyć we własnym świecie. Inaczej by było gdybyśmy mieli dużo stranierosów ale nie więcej niż 3 z jednej nacji.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów