The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.09.2017, 10:05
To * na koniec to mogli sobie do ....y nedzy darowac,. Ja .......e.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 13.09.2017, 10:10
Po kiego grzyba udzielać im w ogóle wywiadu ? Bojkot tego gówna, to najlepsze rozwiązanie
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 13.09.2017, 13:27
Po takiego grzyba jest to jedna z bardziej czytanych gazet. Taki wywiad bardzo ociepla wizerunek Wisły. Powtórzę to co piszę od dawna. Samymi osiedlami i FC stadionu nie zapełnimy.

Na stadionie potrzebni są wszyscy od pikników prze studentów turystów panią Ziutkę co przyszła z mężem po tych co się nudzili w domu i przyszli zobaczyć o co z tą Wisłą chodzi.

Narzekacie że jest nas średnio na meczu 11 tys. Takie wywiady powodują że może być nas więcej.
A kibice to żywy pieniądz którego jak widać z wywiadu bardzo potrzebujemy.
Kiedy rozum będzie znowu w cenie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 13.09.2017, 13:28
trudno oczekiwać żeby kurvy nie napomkneły o AT
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 13.09.2017, 13:38
Kominek widzę, że na żarty Cię zebrało. Podpowiem Ci, że skoro to jest jedna z najbardziej poczytnych gazet (to Twoja opinia) to raczej nam więcej szkody przynosi niż zysku. Ona swego czasu piętnowała każdy rodzaj bycia kibicem, więc nie wiem po co temu szmatławcowi mamy udzielać wywiadów. a wątpię żeby czytelnicy GW przesiadywali na stadionie Wisły w ilości większej niż znikoma/śladowa. także nie bardzo Ci wyszło z tym komentarzem
URODZONY DLA WISŁY
ŻYJĘ DLA WISŁY
KOCHAM WISŁĘ
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 13.09.2017, 13:44
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Po takiego grzyba jest to jedna z bardziej czytanych gazet. Taki wywiad bardzo ociepla wizerunek Wisły. Powtórzę to co piszę od dawna. Samymi osiedlami i FC stadionu nie zapełnimy.

Na stadionie potrzebni są wszyscy od pikników prze studentów turystów panią Ziutkę co przyszła z mężem po tych co się nudzili w domu i przyszli zobaczyć o co z tą Wisłą chodzi.

Narzekacie że jest nas średnio na meczu 11 tys. Takie wywiady powodują że może być nas więcej.
A kibice to żywy pieniądz którego jak widać z wywiadu bardzo potrzebujemy.
Zgadzam się.

Ludzie sukcesu, do których inni lgną i z którymi chcą robić interesy są uprzejmi i zachowują się z klasą. Dopóki ktoś nie stosuje wobec nas agresji (tylko po prostu jest uszczypliwy) należy tak pokierować rozmową, żeby na tym skorzystać - rozbroić rozmówcę, przekonać jego czytelników etc. Pani Prezes to w miarę umiejętnie robi.

Pomijając fakt, że GW nie jest naszym wrogiem - jest po prostu jakimś tam medium, które filtruje treści przez swoje uwikłanie światopoglądowe i polityczne (można się z tym zgadzać, nie zgadzać, może to być obojętne), w dyplomacji (i w życiu) nawet sojusz wypowiada się w ramach protokołu i przemyślanej strategii, bo można na tym tylko skorzystać i dalej rozgrywać. Buractwo prezentują natomiast ludzie, którzy nie potrafią nic innego i na koniec wychodzą na tym całkiem sprawiedliwie - ogrywają ich mądrzejsi.

Pani Prezes najwyraźniej należy do tych osób, które próbują rozgrywać, a nie są rozgrywane. Więc pokiwać z uznaniem głową, jeżeli nie rozumiecie i nie krytykować.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 13.09.2017, 13:50
czaro napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się.

Ludzie sukcesu, do których inni lgną i z którymi chcą robić interesy są uprzejmi i zachowują się z klasą. Dopóki ktoś nie stosuje wobec nas agresji (tylko po prostu jest uszczypliwy) należy tak pokierować rozmową, żeby na tym skorzystać - rozbroić rozmówcę, przekonać jego czytelników etc. Pani Prezes to w miarę umiejętnie robi.

Pomijając fakt, że GW nie jest naszym wrogiem - jest po prostu jakimś tam medium, które filtruje treści przez swoje uwikłanie światopoglądowe i polityczne (można się z tym zgadzać, nie zgadzać, może to być obojętne), w dyplomacji (i w życiu) nawet sojusz wypowiada się w ramach protokołu i przemyślanej strategii, bo można na tym tylko skorzystać i dalej rozgrywać. Buractwo prezentują natomiast ludzie, którzy nie potrafią nic innego i na koniec wychodzą na tym całkiem sprawiedliwie - ogrywają ich mądrzejsi.

Pani Prezes najwyraźniej należy do tych osób, które próbują rozgrywać, a nie są rozgrywane. Więc pokiwać z uznaniem głową, jeżeli nie rozumiecie i nie krytykować.
Ja tylko od siebie dodam, że rola mediów jest jaka jest. A to że mamy tam "czarną prase" nie powinno prowadzić do odwracania się plecami i obrażania. Wręcz przeciwnie.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 13.09.2017, 15:33
Ta gazeta powinna w ogóle zniknąć z naszego kraju i przenieść się do izraela. Już widzę jak dzięki gw Wisła odnosi korzyści. Co z tego, że jeden wywiad "ociepli" wizerunek klubu, gdzie później rzucą 5 innych artykułów szkalujących. Moim zdaniem im więcej osób będzie bojkotować tego szmatławca tym lepiej, a nie dokarmiać (całe szczęście, że już ponoszą straty).
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 13.09.2017, 15:53
Wyborcza jest nam nieprzychylna i robi z każdej nawet nieistniejącej naszej wpadki straszną zadymę . O tym nie trzeba tu chyba nikogo przekonywać.
Nie chcę Was namawiać żebyście czytali/ wychwalali / prenumerowali tę gazetę ale ileś tam set tysięcy ją czyta czy
to w internecie czy papierową

Dotarcie do tych ludzi z informacją że Wisła to nie jakiś potwór a mądrze zarządzany klub z kompetentną panią prezes ma naprawdę duża wartość i uważam że taki wywiad jest jak najbardziej OK .
Kiedy rozum będzie znowu w cenie
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 13.09.2017, 16:35
Oczywiście, że tak i nie masz z czego się tłumaczyć.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.09.2017, 17:05
Jeszcze sobie po jajku zbijcie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 13.09.2017, 17:30
Może zamiast tej czczej dyskusji, ktoś się odniesie do treści wywiadu?
Specjalnie skopiowalem go, żeby nie nabijać wejść Wybiórczej.
Odpowiedz cytując
MaLk
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 13.09.2017, 18:00
Snow napisał(a):Wyświetl post
To może ten fragment:
Cytat:
potrzeba szybkiego doinwestowania na bardzo wysokim poziomie. Pytanie, jak taka potencjalna osoba je zapewni. Bo jeżeli miałaby to być pożyczka, może się okazać, że za pięć lat Wisła zostanie z takim długiem, że już nikt jej nie uratuje.
Potwierdza wyraźnie to, o czym wielokrotnie tutaj pisałem - finansowanie klubu przez pożyczki właścicielskie tylko po to, żeby oszczędzić na podatku, to jedna z większych pułapek i skrajne uzależnienie od woli/widzimisię/sytuacji finansowej takiego "dobroczyńcy" (bądź jego sukcesorów) na lata. Jedno zdarzenie i klub właściwie idzie do piachu, przy czym okazuje się, że całą zabawa była nie za pieniądze "inwestora", tylko na kredyt kosztem klubu.
Cieszę się, że Pani Prezes to rozumie i nie da się w związku z tym nabrać na łatwy pieniądz. Wielu forumowiczów powinno się od niej uczyć, a jeśli nie są w stanie zrozumieć spraw finansowych, to chociaż uwierzyć, że klubem kieruje osoba, która naprawdę wie co robi.

(to pisałem ja, Jarząbek)
Odpowiedz cytując
funkykoval
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 13.09.2017, 18:39
Trener drugiej klasy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.09.2017, 19:01
Podobało mi się, że Sarapata cieszyła się z wyniku legii z Astaną.

Zastanawiam się, czy to nasz pierwszy tak rozsądny zarząd od lat, czy po prostu za Cupiała za dużo mąciła TF wraz z Cupiałem? Mieliśmy wielu pro-wiślackich Prezesów, z papierami na dobre zarządzanie, a jednak każdy dość szybko wylatywał ze stanowiska.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 13.09.2017, 19:11
Wyborcza, zwłaszcza regionalna, jest Wiśle nieprzychylna. Jak najwięcej takich wywiadów, w których włodarze klubu przedstawiani są jako a. profesjonaliści i b. ludzie z pasją, a nie jako a. kiombinatorzy i b. kibole, od których trzeba się trzymać z daleka.

Od początku byłem zwolennikiem Sarapaty. W tym wywiadzie bardzo podoba mi się nieobecna w dawniejszych jej wypowiedziach nutka niepoprawnej szczerości. Sarapata nie opowiada, jak to kibicuje wszystkim polskim klubom w pucharach, tylko się przyznaje, że wtopa Legii ją trochę ucieszyła.

I dajcie sobie siana z wpychaniem wszędzie tej zasranej polityki.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 13.09.2017, 19:17
Od Dariooka nie oczekuj niczego merytorycznego, ew , ,albo "a może co tydzień te sparingi grajmy"
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 13.09.2017, 22:33
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Wyborcza, zwłaszcza regionalna, jest Wiśle nieprzychylna. Jak najwięcej takich wywiadów, w których włodarze klubu przedstawiani są jako a. profesjonaliści i b. ludzie z pasją, a nie jako a. kiombinatorzy i b. kibole, od których trzeba się trzymać z daleka.

Od początku byłem zwolennikiem Sarapaty. W tym wywiadzie bardzo podoba mi się nieobecna w dawniejszych jej wypowiedziach nutka niepoprawnej szczerości. Sarapata nie opowiada, jak to kibicuje wszystkim polskim klubom w pucharach, tylko się przyznaje, że wtopa Legii ją trochę ucieszyła.

no tak , jak Wyborcza robi polityke dzień w dzień w każdym tekście, nawet opady deszcze to wina Pisu itp , to jest dobrze, ale jak już ktoś z przyczyn politycznych odrzuca GóWno , to "wpycha polityke"

typowa moralność lewaka
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 14.09.2017, 00:55
crux.a napisał(a):Wyświetl post

nie chodzi o politykę tylko o ideologię jaką ludzie z tej gazety głoszą. Poza tym zasady i moralność tych ludzi zasługuje na największe potępienie na każdym kroku w każdym miejscu i o każdej godzinie czym udowadniali nie raz że tak po prostu trzeba.
Polityka nie ma nic do rzeczy. Na GW trzeba srać nie ważne czy piszą o rosnącej koniczynie czy o wielkiej polityce.

Ci ludzie mają swój ohydny etos pomawiania, niszczenia ludzi, kłamania, manipulacji, propagowania zasad ustrojowo totalitarnych, anarchistycznych i demorazację. To się wiele razy odbijało na przykładzie naszego klubu. Ich nie interesują sympatie klubowe. Oni są stworzeni do szczucia innych by kogoś zniszczyć w celu propagowania tej swojej chorej ideologi. Taki jest ich cel. Nie możemy obok tego przechodzić tak obojętnie.

Samo to, że robią fajny wywiad a na samym spodzie info, że wywiad robiony przed akcją antyterrorki. Jak takie zdanie odbiera czytelnik, który nie wie o tej sprawie a inny nie zna specyfiki krojenia flag? Pomyśli, że w klubie jakaś gangsterka na najwyższych szczeblach, skoro antyterrorka wchodzi do siedziby klubu. Taki jest cel tych szmatławców, żeby ludzie tak myśleli. Jeb.ac ich
Ostatnio edytowane przez regan : 14.09.2017 o godz. 01:07.
łukasza
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 14.09.2017, 03:55
Brawo. Tymbardziej, ze nie wyjasniono o co chodzi. Jakis laik przeczyta wywiad i pomysli, ze nam Pania Marzene AT zawinelo o 6-tej rano a odbior bedzie taki, ze to jakas gangsterka czy cos. Wystarczylo jedno zdanie, ktore nie ma nic wspolnego z Pania Prezes. Tak wlasnie dziala wyborcza ale co tam wedlug niektorych jak najbardziej ok. Jedno jebane zdanie na koniec nie majace nic do rzeczy i czar prysł.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Stary 14.09.2017, 06:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no tak , jak Wyborcza robi polityke dzień w dzień w każdym tekście, nawet opady deszcze to wina Pisu itp , to jest dobrze, ale jak już ktoś z przyczyn politycznych odrzuca GóWno , to "wpycha polityke"

typowa moralność lewaka
Arku, chłopcze miły, znam świetne remedium na frustrację: sukces w życiu osobistym i zawodowym. Polecam Ci serdecznie to lekarstwo.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 14.09.2017, 08:26
faktem jest że chodze ostatnio troche sfrustrowany, jednak mimo wszystko uważam że zawodowo idzie mi całkiem ok
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Stary 14.09.2017, 09:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
faktem jest że chodze ostatnio troche sfrustrowany, jednak mimo wszystko uważam że zawodowo idzie mi całkiem ok
No i tak trzymaj. Sukces bliźniego zawsze cieszy. Nawet gdy ten bliźni jest prawakiem
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 14.09.2017, 11:34
regan napisał(a):Wyświetl post
nie chodzi o politykę tylko o ideologię jaką ludzie z tej gazety głoszą. Poza tym zasady i moralność tych ludzi zasługuje na największe potępienie na każdym kroku w każdym miejscu i o każdej godzinie czym udowadniali nie raz że tak po prostu trzeba.
Polityka nie ma nic do rzeczy. Na GW trzeba srać nie ważne czy piszą o rosnącej koniczynie czy o wielkiej polityce.

Ci ludzie mają swój ohydny etos pomawiania, niszczenia ludzi, kłamania, manipulacji, propagowania zasad ustrojowo totalitarnych, anarchistycznych i demorazację. To się wiele razy odbijało na przykładzie naszego klubu. Ich nie interesują sympatie klubowe. Oni są stworzeni do szczucia innych by kogoś zniszczyć w celu propagowania tej swojej chorej ideologi. Taki jest ich cel. Nie możemy obok tego przechodzić tak obojętnie.

Samo to, że robią fajny wywiad a na samym spodzie info, że wywiad robiony przed akcją antyterrorki. Jak takie zdanie odbiera czytelnik, który nie wie o tej sprawie a inny nie zna specyfiki krojenia flag? Pomyśli, że w klubie jakaś gangsterka na najwyższych szczeblach, skoro antyterrorka wchodzi do siedziby klubu. Taki jest cel tych szmatławców, żeby ludzie tak myśleli. Jeb.ac ich
Zaskoczę Cię, ale ideologia też jest polityczna. Polityka to nie tylko program albo przekrzykiwanie się przez prymitywów w Sejmie, ale także doktryna, ideologia i filozofia. Zupełnie nie rozumiem, co ma wspólnego totalitaryzm z anarchizmem, albo anarchizm z GW i jak się to w Twojej głowie połączyło. Wydaje mi się też, że Twoje postrzeganie anarchizmu wynika ze stereotypu utrwalonego w Polsce właśnie przez komunistów, dla których niektóre jego nurty były zawsze zagrożeniem po lewej stronie.

Demoralizacja itd. to są Twoje spostrzeżenia. Dla innych to będzie moralizowanie, bo wierzą w co innego i właśnie dlatego czytają GW, a nie Twoją prasę. Co teraz? Da się to jakoś pogodzić, mogą żyć po swojemu? A GW pisać po swojemu? Tym bardziej, że takie samo pomawianie i manipulowanie można znaleźć w mediach, które reprezentują przeciwne poglądy do redakcji GW. Dziennikarz to już taki parszywy zawód, że pisze w w kierunku, za który mu zapłacą. A czytelnicy tych wypocin to ludzie, którzy oczekują właśnie tego, a nie wyważonych komentarzy do komunikatów z PAP. Tak było i pewnie już będzie. Z drobnymi wyjątkami prasa jest tworzona przez półinteligentów dla ćwierćinteligentów, albo jeszcze gorzej.

Czy GW nam sprzyja? Oczywiście, że nie, bo z linią ideologiczną tego dziennika łączy się wpisywanie piłki nożnej w nacjonalizm, rasizm i agresję. I ja nie mam wątpliwości, że ten stereotyp i teksty, które tam powstają są kłamliwe i krzywdzące, ale jedyny sposób, żeby się temu przeciwstawić, to zachowywać się z klasą i profesjonalnie. Wykorzystywać łamy tego medium, jeżeli jest możliwość. Bojkotowanie GW przez klub to pozwalanie, by czytelnicy myśleli o Wiśle tylko to, co napisze red. Jawor, czy kto tam teraz pisze te śmieszne notki (bo artykułem tego nie nazwę). A tych czytelników jest całkiem sporo i stanowią potencjalnych klientów Wisły Kraków S.A., albo ich matki, babcie etc. Zamykanie oczu na ten fakt to trochę, jak nie dopuszczać do wiadomości faktu, że jest zima. No, pora parszywa, ale jak wyjdziesz na dwór bez czapki przy -30 i dostaniesz zapalenia oskrzeli, to komu zrobiłeś na złość? Zimie czy sobie samemu?
Ostatnio edytowane przez czaro : 14.09.2017 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 14.09.2017, 17:05
Gosciu. Na twoje wywody filozoficzno-polityczne jest odpowiedni temat w hyde-parku. Ja pisze tutaj o stosowaniu ich ideologii w kontekscie naszego klubu a polityka nie ma tu nic do rzeczy.
A poza tym naucz sie historii jak nie widzisz zwiazku z anarchizmem i totalitaryzmem... szczegolnie polecam ci zwiazek przyczynowo-skutkowy w czasach w ktorych bolszewicy dochodzili do wladzy w Rosji. Poczytaj w jaki sposob to robili oraz w co ta cala rewolucja sie potem przeobrazila gdy Stalin dochodził do roli absolutnego sekretarza. Może zrozumiesz zwiazek i jakie konsekwencje to za soba niesie. Mi sie o tym nie chce pisac. Zwlaszcza tutaj.

A poza tym sądzę że GW za swoje zaslugi powinna byc dawno na Wisle zbanowana.
Na domiar zlego. Miga powinien być na cenzurowanym
Ostatnio edytowane przez regan : 14.09.2017 o godz. 17:11.
łukasza
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 14.09.2017, 17:50
regan napisał(a):Wyświetl post
Gosciu. Na twoje wywody filozoficzno-polityczne jest odpowiedni temat w hyde-parku. Ja pisze tutaj o stosowaniu ich ideologii w kontekscie naszego klubu a polityka nie ma tu nic do rzeczy.
A poza tym naucz sie historii jak nie widzisz zwiazku z anarchizmem i totalitaryzmem... szczegolnie polecam ci zwiazek przyczynowo-skutkowy w czasach w ktorych bolszewicy dochodzili do wladzy w Rosji. Poczytaj w jaki sposob to robili oraz w co ta cala rewolucja sie potem przeobrazila gdy Stalin dochodził do roli absolutnego sekretarza. Może zrozumiesz zwiazek i jakie konsekwencje to za soba niesie. Mi sie o tym nie chce pisac. Zwlaszcza tutaj.

A poza tym sądzę że GW za swoje zaslugi powinna byc dawno na Wisle zbanowana.
Na domiar zlego. Miga powinien być na cenzurowanym

1) sam podjąłeś temat;
2) ideologia to jest polityka! sprawdź, jakie jest znaczenie pojęć, którymi się posługujesz;
3) z tego, co pamiętam, to anarchiści w Rosji bardzo szybko zostali przez bolszewików wymordowani/zmuszeni do emigracji. A połączenie anarchizmu, bolszewizmu i Stalina (może miałeś na myśli Lenina?) to już odlot. Równie dobrze mógłbyś napisać, że za zbrodnie hitlerowskie odpowiedzialne są rządy Republiki Weimarskiej, bo swoją nieudolnością doprowadziły do zwycięstwa Hitlera w wyborach, ergo demokracja to też totalitaryzm. Rozumiem jeszcze przywołanie Hiszpanii w kontekście zbrodni popełnianych tam przez anarchistów, ale znów - zbrodnie charakteryzują nie tylko totalitaryzm;
4) też uważam, że Miga zasłużył, żeby być u kibiców na cenzurowanym (sporo nt. zresztą pisałem), ale czym innym jest ostracyzm kibiców, a czym innym działanie klubu i troska jego prezes o wizerunek. To przecież nie jest jakaś wielka filozofia - analogicznie, jeżeli bluzgi na trybunach są czymś normalnym, to bluzgi Pani Prezes w wywiadzie prasowym już nie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 17.09.2017, 11:17
oczywiście ze ideologia to jest polityka, i dlatego GW właśnie kierując się swoją ideologią "robi" polityke...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów