The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2017 roku Wisła:
wzmocni się 95 64,19%
osłabi 21 14,19%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 32 21,62%
Głosujących: 148. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.07.2017, 17:33
A co pokazał Semir Gwiazda Stilić w poprzednim sezonie, żeby stawiać na niego kosztem Videmonta? Gdzie logika? Gdzie konsekwencja? Jedna wrzuta do Brleka? To jak to, za 3 się liczyła-taka kozacka była? Cuesta nie miał nic do powiedzenia przy bramkach i winić go za którąkolwiek to idiotyzm.
Odpowiedz cytując
foxtrot_green
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 11.07.2017, 17:44
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Przydałby się jeszcze jakiś konkretny napastnik, który potrafi strzelać gole i porządny lewy obrońca bądź prawy, bo ani Cywka, ani Sadlok nie są nominalnymi bocznymi obrońcami.

Sadlok nie jest bocznym obrońcą? Przecież większość meczów w Wiśle zagrał właśnie na pozycji LO. Adam Nawałka też nie powoływał go ostatnio w miejsce Glika...
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.07.2017, 18:02
@ferrekin

Oceniam potencjał zawodników w momencie ich zatrudnienia. Podobnie jak teraz, gdzie nowi zawodnicy wyglądają solidniej niż ich odpowiedniki wczesną wiosną.

Transfer Valenci był nakręcany tygodniami, Kiko wspominał jak długo go obserwował jeszcze w USA, kibice śledzili jego występny (nomen omen bardzo dobre) na mistrzostwach Ameryki południowej do lat 20. Sam myślałem, że lepiej się zaaklimatyzuje, przynajmniej tak jak Guerrier.
W tym kontekście nie spełnił naszych (i sztabu trenerskiego) oczekiwań.
Od Echavarri mało kto czego wymagał, bo ten transfer od początku śmierdział na kilometr. Przyszedł jako niańka dla Valencii i od razu wielu kibiców to zauważyło.
Spicic - w momencie zatrudnienia wyglądał na zapchajdziurę i w tym kontekście rozpatruję porównanie tego okienka. Okazał się niezłym grajkiem, ale nie przesadzajmy - nie będziemy za nim płakać.
Ivan to był strzał w 10 bo jakość gry obronnej nie uległa zmianie (a nawet wzrosła) po odejściu Guzmicsa, a jeszcze na tym zarobiliśmy. Statystyki pokazały, że traciliśmy mniej bramek niż jesienią. Nie sądzę, że Kiko posadzi go na ławie. Prędzej Arka.
Co do reszty mamy to samo zdanie. Liga weryfikuje zawodników.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 11.07.2017, 19:14
Karherop napisał(a):
Ivan to był strzał w 10 bo jakość gry obronnej nie uległa zmianie (a nawet wzrosła) po odejściu Guzmicsa
Ivan to trochę zagadka. Pierwsze mecze miał znacznie lepsze niż końcówkę. Na początku wyglądał na bardzo solidnego obrońcę ze świetnym długim podaniem. W końcówce sezonu jakby brakowało mu koncentracji i zrobił sporo naprawdę głupich błędów. Jeśli wróci do formy z pierwszych spotkań, to masz całkowitą rację - jest strzałem w dziesiątkę. Gorzej będzie jeśli okaże się, że jego przeciętna forma to ta z końcówki sezonu.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.07.2017, 21:32
jova napisał(a):Wyświetl post
Ivan to trochę zagadka. Pierwsze mecze miał znacznie lepsze niż końcówkę. Na początku wyglądał na bardzo solidnego obrońcę ze świetnym długim podaniem. W końcówce sezonu jakby brakowało mu koncentracji i zrobił sporo naprawdę głupich błędów. Jeśli wróci do formy z pierwszych spotkań, to masz całkowitą rację - jest strzałem w dziesiątkę. Gorzej będzie jeśli okaże się, że jego przeciętna forma to ta z końcówki sezonu.
Może po prostu brakowało kasy na wypłaty i stąd gorsza gra?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 11.07.2017, 21:47
http://weszlo.com/2017/07/11/kosecki...ecznie-3-lata/
Jeśli wierzyć weszło, Chrapek ma zarabiać 43 tyś zł w Śląsku, co nie jest jakąś kosmiczną kwotą, a rzeczywiście mógłby szybko połatać dziurę po Mączyńskim. Szkoda
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 11.07.2017, 23:34
Nawiasem, dostaliśmy w końcu te wszystkie raty za Chrapka od Catanii?
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.07.2017, 08:52
Właśnie dziwi trochę fakt, że nie interesowaliśmy się w ogóle lub nawet nie postaraliśmy się o naszego przecież wychowanka, pieniędzy też jak widać nie zarabia tam olbrzymich a chłopak w piłkę grać potrafi. Za judasza jak znalazł... szkoda

JJJBG!!!

Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 12.07.2017, 10:49
Może nie wierzyli że maka052987 odejdzie do 7 a Chrapek już był dogadany ze Ślaskiem.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Adrio
Member

Od: 12.2010

Stary 12.07.2017, 11:57
Teraz to już czyste spekulacje co do Chrapka, może z nim rozmawiali i mu nie odpowiadał np poślizg w płatnościach, może tyle kasy mu nie chcieli zaproponować nikt poza osobami odpowiedzialnymi za transfery tergo nie wie...
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim WISŁA, i na dobre i na złe.
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 12.07.2017, 13:24
ktos tu pisał o Chrapku ...

Cytat:
wycena kontaktu Michała Chrapka w Śląsku Wrocław przez Jacka Masiote dot. wyceny przeds. Wks Ś W

- 1 036 500 zł
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 12.07.2017, 13:38
tak ale to kontrakt na 2 lata nie na rok

JJJBG!!!

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 12.07.2017, 13:51
Poza tym to wycena kontraktu przez prawnikow a nie jego zarobki.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 18.07.2017, 15:39
Cwiąkała pisze,że interesujemy się mocno Oriol Rosell ze Sporting CP problemem było by go wciągnięcie.
España Campeones!! 2008 2010 2012 Wisełka Mistrz 2010/2011

" W.S:Sonia nie gadaj z tym kapuścianym żydem"
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 18.07.2017, 19:53
p.Dukat duka,że
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...cnik,12279222/
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Stary 20.07.2017, 22:05
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
A co pokazał Semir Gwiazda Stilić w poprzednim sezonie, żeby stawiać na niego kosztem Videmonta? Gdzie logika? Gdzie konsekwencja?
No to obu Panow juz u nas nie zobaczysz. A i logicznych ruchow w naszej druzynie nie brakuje.

Kilka spostrzeżeń: w drużynie mamy obecnie tylko 3 zawodnikow po 30 roku życia. W tym oknie niesamowicie odmlodzilismy kadrę. Co za tym idzie w koncu mamy graczy na ktorych możemy potencjalnie zarobić.

Po wiosennych transferach Junco nie ma juz prawie sladu. Zostal tylko Pol, Ivan i Bartkowski, ktory za wysokich notowań nie ma.
Oby obecne okno bylo bardziej trafione.

Kadra wydaje się szeroka, ale tak naprawdę wystarczą 2-3 kontuzje graczy ofensywnych i juz na lawke pójdą juniorzy. Zanim opuscil nas Stillic i Videmont mówiłem że druzynie nie potrzeba juz transferów. Teraz jednak ktoś by się jeszcze przydał.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 20.07.2017, 22:28
Jakości koniec końców nam nie ubyło, chyba, że na papierze. Gdyby ten ŚP ze Sportingu...
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.07.2017, 02:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kilka spostrzeżeń: w drużynie mamy obecnie tylko 3 zawodnikow po 30 roku życia.
W zeszłym mieliśmy 4, tym czwartym był Załuska. Z tych trzech w tym sezonie, dwóch wydaje się mieć pewny plac na boisku. Dalej zgoda - zmiana pozytywna.

Po wiosennych transferach Junco nie ma juz prawie sladu. Zostal tylko Pol, Ivan i Bartkowski, ktory za wysokich notowań nie ma.
Żaden klub nie ma stuprocentowej skuteczności w transferach, nawet 50% to niezły wynik - czasem dobry zawodnik po prostu nie umie odnaleźć się w nowym miejscu - kraju, mieście, szatni. Junco miał mało czasu przed poprzednim oknem, teraz powinno być lepiej, choć wciąż pamiętajmy, że przeważnie nie trafia do nas zawodnik "pierwszego wyboru".

Kadra wydaje się szeroka, ale tak naprawdę wystarczą 2-3 kontuzje graczy ofensywnych i juz na lawke pójdą juniorzy. Zanim opuscil nas Stillic i Videmont mówiłem że druzynie nie potrzeba juz transferów. Teraz jednak ktoś by się jeszcze przydał.
Carlitos, Ondrasek, Brożek, Małecki, Boguski, Brlek, Bartosz, Wojtkowski, Halilović, Kostal - na dziś 10 na 5 do 6 pozycji na boisku. Póki co to nie wszyscy zmieszczą się na ławce, a podobno ma dojść jeszcze 2 zawodników w tym jeden napastnik. Na pewno mamy kłopot z prawą stroną, ale nie wszystko naraz, obrotowe drzwi w szatni też nie sprzyjają dobrym wynikom.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Stary 21.07.2017, 05:28
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
W zeszłym mieliśmy 4, tym czwartym był Załuska. Z tych trzech w tym sezonie, dwóch wydaje się mieć pewny plac na boisku.
Maczynski tez byl po 30, Stillic i Spicic do niej dobijali.

Tez uwazam ze skutecznosc na poziomie 50% za dobra, poki co do niej Junco brakuje, ale tak iak mówiłem. Jestem pelen optymizmu i wierzę w jego rozsadne działania.

Nikt z nowych nie wygląda na no name, ale zobaczymy czy za tym podaży też głowa. Jesli ktos sie zasiedzi na lawce cala runde to moze przyjsc frustracja. Najwieksze obawy mam o Veleza, ale to z racji tego ze łapie kartki na potęgę i kilka razy pewnie oslabi drużynę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Stary 21.07.2017, 10:24

Nikt z nowych nie wygląda na no name, ale zobaczymy czy za tym podaży też głowa. Jesli ktos sie zasiedzi na lawce cala runde to moze przyjsc frustracja. Najwieksze obawy mam o Veleza, ale to z racji tego ze łapie kartki na potęgę i kilka razy pewnie oslabi drużynę.
Nikt ? Czyli kogo z nich znałeś przed przyjściem do Wisły ?

Dla mnie kazdy z nich to no-name, ale jakie to ma znaczenie w polskiej lidze? Zadne. Liga sama weryfikuje.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.07.2017, 11:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nikt ? Czyli kogo z nich znałeś przed przyjściem do Wisły ?

Dla mnie kazdy z nich to no-name, ale jakie to ma znaczenie w polskiej lidze? Zadne. Liga sama weryfikuje.
Z całym szacunkiem ale fakty ze Ty czy ja kogoś nie znamy to nie znaczy ze to jest no name. Jak ktoś rozegrał kilkadziesiąt spotkań w Primera Division to nie jest no name. Oczywiście nie mowie ze nie ściągaliśmy no nameow bo Kostal to klasyczny przykład.
Odpowiedz cytując
forthy
Member

Od: 08.2011

Stary Wczoraj, 12:07

Gonzalez i Llonch - dobre transfery
Videmont i Stilic - złe (jeden nie sprawdził się w roli zmiennika na skrzydle, drugi mimo euforii kibiców po prostu się nie nadawał).

Szrotu na chwilę i za grosze nie ma co liczyć.
Odpowiedz cytując
sebanop
Member

Od: 07.2010

Stary Wczoraj, 12:52
Stilic został ściągnięty wyłącznie dla kibiców. Kibice go chcieli więc kibice go dostali...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary Wczoraj, 14:20
W sumie tak samo Kostal
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary Wczoraj, 14:46
da rade coś jeszcze zarobić na Małeckim ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów