The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 52 9,34%
Prawo i Sprawiedliwość 138 24,78%
Twój Ruch 9 1,62%
Polskie Stronnictwo Ludowe 4 0,72%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 11 1,97%
Solidarna Polska 4 0,72%
Polska Razem 35 6,28%
Kongres Nowej Prawicy 153 27,47%
Ruch Narodowy 89 15,98%
Dziękuje nie głosuje! 62 11,13%
Głosujących: 557. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Dzisiaj, 14:41
Cytat:
a tam Stonoga - Morawiecki dzisiaj u Rymanowskiego przebił wszystkich Ranczo wyznacznikiem standardów
To to jest jeszcze pół biedy. On w tym wywiadzie powiedział:

Cytat:
"Chyba wszyscy się zgodzimy, że naprawdę już wystarczy tego kandydowania. 16 lat, niektórzy 20. Nawet królowie tyle nie rządzili dawniej.
Sam się nie uważam za alfę i omegę i nie wiedziałem czy on mówi prawdę ale od razu jak to usłyszałem to się lampka w głowie zaświeciła więc sprawdziłem to, i:
Cytat:
Najdłużej panujący polski koronowany władca - rządził przez 48 lat i 4 miesiące
a wielu królów rządziło po 20-30 lat. Także to nie są żadne wyjątki. Wielu też nie doszło do granicy powyżej 10 czy 30 lat bo po prostu umierali podczas swojej kadencji.

I to jest nasz problem. Rządzą nami tacy jebani idioci, że przeciętny człowiek ich słucha i dostaje jakiegoś porażenia mózgowego od ich .......enia. O ile każdy z nich umie się ładnie wypowiadać, zna jakiś fachowy język czy nazewnictwo ze swojej dziedziny więc może tym szybko omotać i przegadać takiego zwykłego Kowalskiego o tyle jak zejdzie rozmowa na grunt neutralny to wychodzi szydło z worka.
I później mamy, 6 króli, Belzebuba, później mamy tego kretyna Morawieckiego, Szydło, która nie wie kiedy Polska weszła do UE lub nie wie co to jest spalony gdzie przed chwilą kłamała, że wie.
Tu też jest dobre
https://www.youtube.com/watch?v=t74N4WTU9mw
O ile pytanie o to kto jest prezydentem Iranu czy premierem Włoch to dla mnie przesada o tyle nie wiedzieć ile jest państw w UE, że Norwegia nie jest w UE itp to już beka. W ogóle co ci posłowie wiedzą tak na prawdę?

I teraz pytanie, jak ci ludzie mają rządzić Polską, tworzyć prawo, podejmować decyzje, rozstrzygać spory skoro oni na nic wiedzy nie mają? Moim zdaniem ich jedynym plusem jest to, że mają dobrą gadkę, potrafią na pamieć wykuć w razie potrzeby kilka zdań i na tym jadą całe życie. Jak tu ufać takim imbecylom?
Ja bym w szkole szacunku i zaufania do nauczyciela debila nie miał, a co dopiero do polityka.

PS Taki quiz na tematy z wiedzy ogólnej to bym z chęcią zobaczył podczas debat przed wyborami prezydenckimi lub parlamentarnymi. Wtedy by się okazało czy wybieramy między debilem, który się ładnie nauczył tego co mu pijarowcy napisali czy człowieka, który ma jakiś zasób wiedzy ogólnej.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : Dzisiaj o godz. 14:44.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
azor
Member

Od: 03.2008

Stary Dzisiaj, 15:09
I to wszystko jeszcze z uśmiechem na twarzy i pełną powagą - do momentu aż padło pytanie czy to samo ma się tyczyć parlamentarzystów i senatorów - "a to nie, to inna kwestia" . Niefart, że akurat dzisiaj Ucho Prezesa poświęcone właśnie panu Mateuszowi

Nie idioci - za idiotów to oni mają nas wszystkich.

Przydałby się, zdecydowanie tylko w jakieś niezapowiedzianej formie - inaczej bez sensu.
Odpowiedz cytując
manolo
Junior Member

Od: 11.2011

Stary Dzisiaj, 17:48
O ile pytanie o to kto jest prezydentem Iranu czy premierem Włoch to dla mnie przesada o tyle nie wiedzieć ile jest państw w UE, że Norwegia nie jest w UE itp to już beka. W ogóle co ci posłowie wiedzą tak na prawdę?

Wiesz dlaczego tak jest? Bo do polityki trafiają ludzie, którzy nie nadają się do normalnej roboty, bo są zbyt głupi lub na kilometr śmierdzi od nich złodziejem.
W polityce tacy są cenieni bo zrobia to co lider karze bez szemrania.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów